hangi whey protein katabolizmayı en iyi indirger?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 3mr3 tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Selam arkadaşlar,

Arkadaşlarım 25 günlüğüne yurt dışı seyaheti yapıcaz, ve hiç durmicaz ; yani düzenli kaldığımız bi yer olmicak. 3 gün orda 3 gün burda vs.. 5 senedir spor yapıyorum ama 2 senedir supplement kullanmıyorum. fakat bu gezide gerek avrupada et tüketmek istemediğimde; hem de eti kendim pişireyemeceğimden dolayı protein tozu almaya karar verdim. 2 sene önce weider kullanmıştım; faydasını görmüştüm. şu anda bu piyasadan çok uzağım; birileri diyor ultimate çok iyi, biri twinlab, diğeri optimum..
    kısacası ben parama değicek en iyisini arıyorumdumbelllls bütcem 200 ytl.. protein tozunu günde 3 öğünden fazla kullanıcam. yardım etmek isteyen arkadaşlar bana nacizane görüşlerini belirtirse çok sevinirim.
    Teşekkürler;)

2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Optimum hakkında iyi şeyler yazılıyor forumda araştır istersen hem maddi yönden bir sıkıntında yokmuş optimum gold standart ala bilirsin bence yinede tercih senin.

3mr3 bunu beğendi.
  3. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    istanbulda sarıyer / taksim civarı optimum satan yer nerde var? ******** mağazasında satıyorlardı eskiden. şimdi satılmıyormuş. ?

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bence whey yerine seni gün boyu farklı açılardan besleyecek kompleks protein tercih et derim benim tavsiyem. gaspari myofusion veya nutrex muscle infusion gibi saygılar

3mr3 ve zrb20 bunu beğendi.
  5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Antrenman sonrası oluşan yıkımı nasıl en aza indirgemeyi planlıyorsun. Antrenman sonrası için whey idealdir ve katabolizmayı en aza indirir.

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    antrenman yapacagım dememiş,et yemeyeceğim protein içeceğim demiş ben mi yanlış okumuşum yoksa :)

EDİT: yazdıgım ürünlerin içinde de whey var.ben iki yönlü kullanması için yazıyorum.antrenman sonrasıda kompleks kullanılabilir.

7. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Gnc den optimum alın bende dün aldım hem güvenilir olur içinizde acaba sahtemi diye bir şüphe olmaz.. Malum optimumların fasonları çok deniliyor piyasada..

164 tl idi sanırım 25% indirimli.. Seyahat yapan birisi için sizi hiç uğraştırmayacak bir ürün az suda bile çok kolay ,topaklanmadan karışıyor.. tadı muscletech ve gaspariden sonra çok çok hafif , şişkinlik yaratmıyor.. M.tech ve gaspari çok topaklanma yapıyor iyi karışması gerekiyor,gaspari özellikle çok köpürüyor ve miğdeyi şişiriyor. Optimum bunların yanında nesquik gibi kalıyor

Weider da iyidir ama biraz gereksiz pahalıya kaçıyor bana kalırsa ki siz sadece off günler için kullanıcaksınız bence optimum ideal..

8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    şu zamanda kimsenin söylememesine şaşırmadım.antreman yapmadığınız için whey almanızın o kadar faydası olmayacak.istediğiniz kadar protein tozu için ölçü kaybı yaşayacaksınız.wheymiş complexmiş farketmez yani.vücudunuz her türlü,belli bir zamandan sonra katabolik duruma geçecektir.bunu whey gibi destek ürünlerle engelleyemezsiniz.ayrıca dışarıda kırmızı et yememenizi anlarımda tavuk neden yemiyorsunuz veya illa et mi yemeniz gerekiyor.maddi imkanınız olduğu sürece beslenmenize gayet dikkat edebilirsiniz.ayrıca başlık açarken de başlığın ismi konusunda biraz daha düşünmenizi öneririm..

9. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş