hangi testo booster?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve murat182 tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murat182

murat182 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    biraz araştırma yaptıktan sonra şu supplementleri buldum :

-Scitec Nutrition ZMA

-Tribulus Terrestris

-Nutrex Vitrix

hangisi ile daha fazla testo artışı sağlayabilirim ? 19 yaşında 170 boyunda 65 kg yım

2. brhmcr

brhmcr Guest

Bu yasta herhangi bir testo boostera ihtiyacin olmadan duzenli bir beslenme+ idman + dinlenme ile testo seviyeni maksa cikarabilirsin.

3. murat182

murat182 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam öncelikle cevap için çok teşekkür ediyorum, testo seviyemi ölçtürdüm normal değerler 2 ila 8 arasında bir şeydi benimki en alt düzeyde çıktı o yüzden kullanma gereksimi duydum antreman ile üst seviyelere çıkarmak çok uzun zaman almazmıydı ? yinede sizler çok daha iyi bilirsiniz tabiki

4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünleri kullanınca testosteron seviyen artar diye bir garantisi yok. zma zaten, çinko eksikliğin yoksa işe yaramaz.

19 yaşında testosteron alt seviyeye yakınsa bence bunun sebebi araştırılmalı. doktorunuz ile konuşun derim ben.

murat182 bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

dusuk cikmasi icin bir cok neden olabilir.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-dogal-yollardan-artirmanin-yollari-4221.html

Suna bir gozat istersen.

Bu urunlerden pek cogu yardimci olmayacaktir.

ZMA mineral destek icin kullanilabilir, yaz gunlerinde gunluk 10-15 dakika guneslen, multivitamin destegi al birtane, beslenmene dikkat et, duzenli uyu.

1 ay bunu uygula sonra test yaptir, hala sorun varsa bir endokrinolog ile gorus.

6. murat182

murat182 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sözde normal değerler arasında olduğu için birşey demedi, teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:30 ----------

çok teşekkür ederim hocam, maalesef beslenmem biraz bozuk düzeltmeye çalışacağım

Sayfayı Paylaş