Hangi tür ton balığı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve veaN tarafından 21 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar öncelikle selamun aleykum çok kararsız kaldığım bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim.Bir üniversite öğrencisi olarak yurtta kalıyorum ve proteini bol olan besinleri tüketmeye dikkat ediyorum.Haftada bir kez veya 2 haftada 1 salata ile haşlanmış yarım tavuk yiyorum.Şimdide ton balığı yemeye başlayacağım ama hangi tür ve haftada kaç kez almalıyım onu öğrenmek istiyorum..

2. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yardımcı olabilecek birisi yok galiba ya da ben yanlış bir şekilde açıklama yaptım.Bu konuyu kapatabilirsiniz.

3. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    konserve balıklarda çokta seni kararsız bırakacak bir çeşitlilik yok zaten. Light/diyet ton balığı tüketebilirsin. Konserve olanından değilde poşet olanları daha pratik ve daha az yağlı. Dardanel 'in ton balığı besin değeri olarak diğerlerine nazaran daha iyi. Haftada istediğin kadar tüket,pratik bir protein kaynağıdır.

4. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Poşette olanlar 6.5 lira ama daha sağlıklı metalle teması yok. Pahalı gelir diyorsan konserve alabilirsin.

5. can12

can12 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zaten bütün konserveler kerevitaş tarafından üretiliyor. light/normal olarak light tercihimdir en azından fazladan yağ almazsın :)

6. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkür ederim arkadaşlar

Sayfayı Paylaş