Hangi supplementleri tercih etmeliyim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Joysque tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Joysque

Joysque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Silivri, İstanbul
    Arkadaşlar,abiler merhabalar,
    Ben umut,17 yaşındayım ve kilom 65 boyum 1.77, 10 aydır bb ile uğraşıyorum hala hiç bir supplement kullanmadım ama bir yerden öteyede gitmiyor haliyle,
    salon hocamla konuştum ve bayağı araştırmalarım sonucu Protein tozu,Amino asit,Glutamin ve BCAA kullanmaya karar verdim, kullanıp kullanmamamla ilgili tavsiyeleriniz önerileriniz varmı? Ve kullan diyorsanız nasıl kullanmalıyım,Ant öncesimi sonrasımı gibi.Bu arada foto 4 aylıkkendi,şuan yeni fotom yok,şimdiden teşekkür ederim [​IMG]

2. Protogoras

Protogoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyuna gore kilon az bence hacim kazanmak istiyorsan gainer(aynı zamanda iyi miktarda protein içeren) - amino - Nox tavsiye ederim. Gainerlarin kullanımı farkli oluyor gun icine yaymak gerekiyor. Nox u yemekten 2 saat sonra spordan 45 dk once gibi bir zamanda alabilirsin. Aminoyu da tablet ise Nox tan 15-20 dk sonra ve spordan hemen sonra alabilirsin.

3. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul

Yukarıda yazanları dikkate almayın yanlış bilgilendirmeler mevcut.

İlk Kullanımda kombinasyonlara girmen gerekmez,amino asit ve bcaa profili yüksek bir protein tozu alman yeterli ,maddi yöndende seni zorlamaz .
    Ultimate prostar tavsiye ederim.

ajn16 bunu beğendi.
  4. Protogoras

Protogoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Düzelttiğiniz icin tesekkurler

Sayfayı Paylaş