Hangi supplementleri kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve GrudgeR tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GrudgeR

GrudgeR Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DC
    Arkadaşlar yazın yoğun bir şekilde vücut gelişimi için çalışmak istiyorum. Salonda 4.ayımdayım şuan. Bana ne önerirsiniz ve nasıl kullanmalıyım önerdiğiniz ürünleri. Benim düşüncem içinde glutamin olan whey protein ve ayrıca kreatin. Bu şekilde 2 ürün bileşimleri önerebilirseniz sevinirim. Birde sizce içinde glutamin olan whey protein in yanında ayrıca glutamin ürünü almak gerekir mi yoksa whey protein aldığım zamanlar içindeki glutamin de yeterli olur mu?Lütfen bu 2 ürünü ne şekilde kullanacıgımı belirtmeyi unutmayın.
    Şimdiden teşekkürler.:)

2. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    4.ay için sadece whey yeterli bence. :)

3. GrudgeR

GrudgeR Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DC
    Optimum Whey 100% Whey Gold Standart nasıl içinde bir miktarda glutamin var sanırım 3.5 gr kadar şimdilik yeterli olabilir. Peki bunu nasıl kullanmalıyım günde kaç ölçek ve ne zaman, birde kreatin önerebilir misiniz performanslı bir ürün, aynı sekilde kullanım şeklini de yazarak.

4. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    antremandan önce amino asit tablet kulana bilirsin mesela üniversal amino 2700 antremandan sonra KESİNLİKLE whey protein (optimum twinlap üniversal...).onun dışında bi ek gıdaya ihtiyacın yok bence beslenmene dikkat et biraz yeterli

5. GrudgeR

GrudgeR Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    DC
    Açıkçası şimdilik toz ve kreatin düşünüyorum ilerde amino asitde olabilir tabiki hacim bi artsında.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:50 ----------

Birde önereceğiniz ürünler fiyat performans ürünü olursa çok sevinirim bazı ürünler var çok iyi fakat çok pahalı bazıları ise onun yarı fiyatında fakat performans olarak çok az bir fark var.

Sayfayı Paylaş