Hangi Supplementleri almalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Shaazam tarafından 3 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Shaazam

Shaazam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba öncelikle cahilliğimin kusuruna bakmayın bu konular hakkında pek bir şey bilmiyorum. daha önce 5 - 6 kere spor salonuna gitmişliğim var hareketleri filan biliyorum genelde evde spor yapıyodum ve basketbol oynuyorum. Supplement desteği ile boşuna vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde gelişmek istiyorum ve bi kaç araştırma sonunda 3 tane protein tozu arasında kaldım
    1 -hydrolyzed iso 100 (en çok kafama yatan %0 yağ yüzünden )
    2 -muscletech nitro tech performance series
    3 -Optimum Gold Standard Whey

Ve yanına amino asittir bilmem nedir de almak istiyorum sizin önerilerinizle ilk önce şöyle bi vücudumu bide isteğimi yazıyım

Boyum 1.77 kilom 66 , kol 34 , bel 78 , omuz 113 ve göğüsünde 98 olması lazım . Hafiften karın kaslarım var ve istediğim vücut yağsız sert atletik bi vücut. Genetik olarak vücudumda arkadaşlarıma göre hep şekilli yapılı durdum ama tabi çalışmayınca normal kaldı şimdi yağsız takviyelerle nasıl desem Brad Pitt in Fİght clup taki gibi hali gibi olmaya çalışıcam yani o vücut şekli . Yani sorum hangi supplementleri almalıyım şimiden çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş