Hangi Supplementler ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 30 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Benim Yaşım 16 Boyum 1.82 Kilom 70 7 8 Aydır Spor Yapıyorum Gainer Kullandım Ve Aminoasit Kullandım Şimdide Whey + Kreatin + Multivitamin Almayı Düşünüyorum Sizce Whey Protein Optimum mu Ultimate Pro Star Whey mi Kreatinde Universal 300 GR mı Hardline Creapure 500 GR Mı İkiside Creapure İçerikli Diyorlar Ama Etkisini Bilmiyorum Hardlenın Zaten Multivitamini Alıcam Sizce Yanında Aminoasit Veya BCAA Kullanmama Gerek Varmı Ek Olarak Wheyin İçindekiler Yetermi Optimumda Yan Sanayi Olayı Falan Diyorlar Yani Ultimateyi Almayı Dşünüyorum Daha Çok Kullanan Varmı ?

2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Merhaba, öncelikle yaşın destek kullanmak için çok küçük, bu gereksiz şeyi kullanıp hala birşey kazanmamış olmandan ders alman gerekir.1.82 boya 70 kg olman bunun kanıtı. Düzgün bir beslenme programı ile bulk yapmanı tavsiye ederim. Ve elbette forumla çoğu kişide gördüğüm gibi illaki birşeyler almak istiyorsan özgüvenini kaybettiğini düşünüyorum. Gelişmiyorum destek almalıyım kafası genelde özgüvensizliği gösteriyor, yani ben böyle gözlemledim. Vücuduna güven iyi bakarsan çabuk gelişiyor. 4 tane ürünü birlikte kullanmak 20 li yaşlarda birisi için bile fazla olur. Zaten gelişme çağındasın neden yaşının kıymetini bilip doğru düzgün bir sistemle gelişimini akışına bırakmıyorsun?
    İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş