hangi supplementi önerirsiniz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mertyuksel tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. mertyuksel

mertyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamun aleyküm arkadaşlar şuan spora başlıyalı 4 ay oldu artık supplement kullanma vaktim geldi diye düşünüyorum.amacım mayıs a kadar kas kütlesini arttırabildiğim kadar arttırıp hacimlenmek mayıs ayından itibaren fazla yağlarımdan kurtulmak(amacım doğrumu tam olarak bilmiyorum ama ).boyum 1.88 kilom 85.uzun süredir forumdayım ama çoğunlukla okuyucu olarak bulunuyordum şuan yardımıza ihtiyacım var.benim düşüncem multipower x-plode + gaspari bcaa veya bsn-syntha-6 + yine gaspari bcaa.fazla bilgim olmadığı için karar veremedim.sizin önerileriniz nedir? sormak istediğim birşey daha var www.supplementler.com güvenilir bir sitemidir fiyatları uygunmudur o siteden kredi kartı ile almayı düşünüyorum.

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    multipower x-plode yerine kaliteli bir whey protein alman daha yararlı olur. supplementler.com güvenilir bir sitedir , fiyat olarak ortalama sayılır.

3. mertyuksel

mertyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siz hangi whey proteini önerirsiniz?şu supplementler konusunda fazla bilgim olmadığı için karar veremiyorum hangisini alıcağıma.

4. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    syntha-6 antrenmandan sonra kullanılacak bir protein değil bence kompleks bir ürün olduğu için kana hemen karışmıyor. Optimum,ultimate prostar,muscletech bu markaların proteinleri iyi bence. Bunun dışında bcaa seçiminiz güzel gasparinin bcaa sı iyidir

Big_Hammer bunu beğendi.
  5. mxcmx

mxcmx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni başlayacaksanız optimum whey gold alabilirsiniz :)

Big_Hammer ve AngryHun bunu beğendi.
  7. mertyuksel

mertyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam teşekkür ederim.salondan bi abi x-plode u önermişti vitargo diye bir madde varmış ve bu vitargonun çok iyi birşey olduğunu söyledi.siz nediyosunuz?

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    mushcle tech markasını önerıyorum kullandığım için ve yorumların çoğu bu markayı övdüğü çin taktir sizlerin bu önerılen amrkaların hepsi iyi aslında tanınmış markalar

9. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Vitargo arpa , yulaf vb. gibi ürünlerden elde edilen bir komplex karbonhidrat ürünüdür. Fakat bu ürünler oldukça pahalıdır. Bu ürünlere bu kadar fazla para vermeye gerek yoktur. Onun yerine idmandan 2-3 saat kadar önce yulaf ezmesi tüketmen daha uygun olur.

Vitargo salondaki arkadaşının abarttığı kadar ahım şahım bir üründe değil zaten.

NacHo, Big_Hammer ve AngryHun bunu beğendi.
  10. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    vitargo senin gibi yeni sporcular için gereksiz bir supplementtir.vitargo alacağına gidip kreatin alman çok daha mantıklı.ayrıca ruther'in belirttiği gibi optimum alsan daha iyi olurdu.muscletech whey pek iyi bir iyi ürün değil bence..çok daha iyisi varken gaspari bcaa almaya kalkmayın.ultimate bcaa 12000 şu anda piyasadaki en iyi bcaa destek ürünüdür.
    whey almışsın madem,bunun yanına kreatin ve bcaa ekleyip bunları Hardline Carbopure ile süslersen,şimdilik senin için daha verimli olacağı kanaatindeyim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:44 ----------

RaJeV yerine ruther yazmışım.kusura bakma RaJeV :)

NacHo bunu beğendi.
  11. mertyuksel

mertyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ama fotoğraf makinası alıcağım için şuan supplementlere çok para vermek istemiyorum.şuan için işime en çok yarıyacak 1-2 ürünü almak isitoyorum.bunun için Ultimate Nutrition BCAA 12,000 ve optimum(yalnız supplement.com da optimumu bulamadım cvp yazarken linkte atarmısınız) almam yeterli olurmu?

12. masterofpuppets

masterofpuppets Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunleri forumun sabit konusunda yazan bodybuilding.com sitesinden edinmek çok daha ucuza geliyor anladığım kadarıyla. neredeyse fiyatlar 3 de 1 birkac urun almayı dusunenler ıcın uygun olacagı kanısındayım yanlısım varsa duzeltın lutfen

13. mertyuksel

mertyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç alış-veriş yaptınızmı bu siteden veya yapan birini tanıyomusunz?

14. masterofpuppets

masterofpuppets Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yapmadım ben ama sabit konular içerisinde arkadasımız alışveriş şeklini cok guzel resımlı olarak anlatmıs galiba yorumlarda alışveriş yapanlarda var. Bende senin gibi 3 ay oldu aklımda whey creatin var daha ne gerekir ne gerekmez hangisinden alınması lazım onları araştırıyorum kendime gore nasıl b kombinasyon yapacam onuda bilemiyorum. velhasıl oradaki ilanı bence incele eğer
    3-4 ürün alırsan fiyat çok uygun olacak gibi geliyor oradaki alışveriş yapan arkadaşlar çok daha iyi sağlıklı cvp verirler sana saygılar

15. mertyuksel

mertyuksel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatlar arasında çok fark var bu kadar olması normal mi sizce? bide site türkçe değil sonuçta kredi kartı ile alıcaz ürünleri biraz dikkat etmek lazım.

16. Big_Hammer

Big_Hammer Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    yurtdışından suplement getirmek yasaklandı. bodybuilding.com dan bu ürünleri alamazsınız gümrükten geçmez.

NacHo ve AngryHun bunu beğendi.
  17. masterofpuppets

masterofpuppets Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bodybuilding-com-al-veri-rehberi-t10359.html

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:46 ----------

gümrüğe takılma ihtimalini başlıkta da belirtmişler ama ben sitenin ürün gönderilen ülkeler arasında türkiye'ninde ismini gördüm artık ne kadar sağlıklı bilmem ama 1 ürün parasına tüm kombineyi alma fikri insanı cezbediyor :) ürünlerde amerikadan çakma boş çıkmaz diye düşünüyorum.

18. Big_Hammer

Big_Hammer Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    onbir bunu beğendi.
  19. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    siz baya yenisiniz galiba ya ... bodybuilding comdan alısveris:) o devir kapandı ugrasmayın o kadar:)

NacHo ve AngryHun bunu beğendi.
  20. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İstanbulda taksimde kadıköyde fılan çok kalıtelı her tur proteın tozu saten bır yer var banada bu sitede tavsıye ettıler istersenı özelden yazın ismini veriyim. gidin nakit alın hemde indirim yapıyorlar kargolarıda var

Sayfayı Paylaş