Hangi Supplement ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve guven.yldz tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. guven.yldz

guven.yldz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Merhaba , ben bu spora başlayalı 5 ay oldu ortalama haftada 3-4 gün antrenman yapıyorum yaş 20 boy 175 kilo 67 kilo yok gözle görünen bi kasta yok .
    Sizlere sorum biraz fazla basit olabilir , araştırdım ama bunu bir kişiden duymak ve net bir cevap almak daha mantıklı olacaktır . Supprement olarak ne kullanmalıyım ? Protein tozu deniliyor genel olarak , bazıları kilo al diyor . Şimdiden teşekkürler .

2. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Neden yulaf pilav makarna sut yogurt tavuk peynir vs. Almayi denemiyorsun neden supplement ne bu protein tozlarinda anlamiyorum ki.

3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    seninki de soru mu yani. şimdi kim gidecek de bakkaldan bulgur alacak da eve gelecek de tencereye koyacak da pilav yapacak da, sonra sofrayı kurup yiyecek de... sonra bi de gidip marketten tavuk alacak da tencereye atacak da pişirecek de kesecek de yiyecek de... 200 yıl sürer. en kısa yoldan millet tozu yutuyor :)

4. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Hakkaten abi ya bole soyliyince banada zor geldi al tozu cek burundan olsun bitsin sonra 1 ayda 40 cm kol haklisin bende toza basliyorum tozz :D:D

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    e yani... başlamaman hata zaten. üstelik bakkala gitmeye de gerek yok. kargocu kapıya getirir. bi de o tozu bardağa koyup karıştırıp içirecek biri varsa, oh.. temiz iş.

6. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Haklisin valla nasil dusunememisim su toz olayini soylerim arkadaslara koyarlar shaker a calkalayip icirirler kılım kipirdamaz valla temiz ismis oh.

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    biraz gaz yapar, orda yorulmamız gerek işte.oturduğumuz yerden 35 derece eğilerek yellenmek yeterli.

SinirHastasıyım bunu beğendi.
  8. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Ahah allahta seni guldursun abi su turkiyede adam akilli yemek yimeyi ogrenmeyip supplementtlere bas baglayan insanlar ne zaman azalsa bir yerlere gelebiliriz gibime geliyo.

Yaver27 bunu beğendi.
  9. guven.yldz

guven.yldz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar yalnış anladınız , sonuçta üniversite öğrencisiyim ve bir türk evinde yapılan yemeklerin bu spora uygun olmadığı aşikar . O nedenle sormuştum yoksa tabikide her zaman için doğal yollar tercih edilmelidir ilk başta , hemen konuyu dalgaya almanız üzücü bir durum..

10. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    O zaman seninde kendibi iyi belirtememen uzucu bi durum ogrenci evinde oldugunu iyi beslenemedigini yazmamissin eger oyleyse kaliteli bir whey al paran varsa gunluk protein ihtiyacina gore tuketebilirsin ama oldukca yemek yemeye calis cok sarılma.

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    asıl türk evindeki yemekler bu spora uygundur. protein tozu düşündüğüne göre, maddi sorun yok demektir. o halde lahmacun, piilav, tavuk, kebap, makarna, yumurta, kuru fasulye, kara şimşek, ızgara köfte vs bak hepsi türk yemeği, spora da çok uygun. yok ben bunlarla uğraşamam dersen, daha basit şekilde hazırlarsın.sen belli ki yemek yemeyip tozla kapatacaksın protein ihtiyacını.işte bu yanlış.

Sayfayı Paylaş