Hangi supplement olmalı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lee sin tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lee sin

lee sin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar 1.86 boyunda 83 kiloyum optimum gold whey kullanıyorum. Acaba 2. ürünüm ne olmalı kas yapmak için. Sanırım kilo almama gerek yok gainer eledim ancak kreatin kilo aldırıor mu bazıları aldıırıyor diyor bazıları aldırmıyor ?

Sizce protein tozu yanına amino mu kreatin mi glutamin mi veya başka bir ürün mü gelmeli ?

2. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    vücuda başladıgın 6ayı gectiyse amino kullanabilirsin.. kas olusumunu hızlandırdığını biliyorum.. weider ürünlerinin satıs sıtesındeki yetkiliyle uzunca konusmustum bu konuyu 6aydan daha kısa süredir spor yapıyosan pek faydası olmaz ama 6ayı geçmişse beslenmen iyi ve aksatmadan spor yapıyosan cok iyi yararı olurmuş.. ben amino kullanmaya başladım.. 20ampül aldm 2-3 haftada gözle görülür değişim olur dediler bakalım sonuc ne olcak :)

3. volkano333

volkano333 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    vasıflı işsiz
    Yer:
    mersin
    bende optimum kullanıyorum. amino asit olarak universal 2700 kullanıyorum gerçekten iyi bir kombine tavsiye ederim. tabi spor geçmişin varsa kreatinde öneririm kreatin kilo aldırırmı bilmem fakat vucutta su tuttuğu için kaslarını daha iyi gösterecektir sonra çalışmalarda kas yapısını geliştirdiğini okumuştum bende kullanıyorum bu kombineden çok memnunum

4. lee sin

lee sin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  5. volkano333

volkano333 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    vasıflı işsiz
    Yer:
    mersin
    bahsettiğin ürünleri kullanmadım fakat ham maddesi creapure olduğu için bi farkları olduğunu zannetmiyorum. şu anda universalin 1 kg olanını kullanıyorum fiyat olarak çok uygun ve parformans olarakta tavsiye edeceğim bi ürün. supplementler.com da bakabilirsin

Sayfayı Paylaş