Hangi supplement karısımı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve loralon tarafından 27 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar
    henüz 3 aylık düzenli body geçmişim var ve devam ediyorum bir yandan da supplement kullanıyorum ilk olarak prolabın karbonhidrat+whey protein karısımı ve yine prolabın creatine'i ni ile basladım yaklasık 2 hafta oncede twinlabın amino asit tabletlerine basladım karbonhidrat+whey karısımım onumuzdeki hafta icerisinde biticek ve ben pek memnun kalmadım o yuzden degistirmek istiyorum. Bunun yanı sıra l-carnitine veya cla ya baslamayı dusunuyordum onumuzdeki ay fakat forumda baya bi gezindikten sonra bu konuda biraz kararsız kaldım. Hacim olarak buyumem lazım fakat rahatsız edicide bir göbegim var benzer durumlardaki yorumları okudugumda once hacim olarak buyumeyi sonrasında yag yakıcı kullanmak tavsiye edilmis. Benim durumum 1.84 boy 79 kilo ve kaldırdıgım agırlıktada pek bi artıs gozlemleyemedim su surec icerisinde. Ayrıca yurtta kaldıgım icin düzenli kalorisi hesaplanmıs besin alma fırsatım olmuyor bu yuzden protein destegine asırı derecede ihtiyacım var. Önümüzdeki aydan itibaren nasıl bir supplement destegi kullanabilirim?tavsiyeleriniz ve görüslerinizi paylasırsanız sevinirim.Simdiden tesekkurler herkese yeniden merhabalar.

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdilik sadece Whey Protein alsan olur. Kreatine ne gerek duydun ki. 2-3 ay sonra da amino asit eklersin. Her şey keşke bir kerede olsa; ama malasef bu sporda olmuyor öyle şeyler. Ek besinlerden de mücize beklememek lazım. İyi beslenmeye çalış.
    İyi sporlar.

3. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle tesekkurler
    ben aslında ilk olarak optimum whey protein tozu almıstım sonra optimumun bulgaristandan kacak larını soktuklarını soylediler salondakilerden birisi bunun ustune bende prolabla degistirdim ustune param artınca kreatin aldım amino asite daha yeni basladım zaten 2. haftası yeni doldu dedigim gibi.
    Ben ayrıca baska bisey sorayım kafama takılan bu dymatize elite i arastırıyorum bir kac gundur aslında twinlab whey protein alacak tım ama simdi dymatize kafama takıldı 2si arasında alınan performans farkı nasıl olur dymatize alsam cidden fark ettirirmi twinlabla arasında?

Sayfayı Paylaş