Hangi Supplement Işime Yarar ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chak131 tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. chak131

chak131 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben 17 yaşındayım 6 aydır spor yapıyorum.2 ay once protein tozu kullanımına basladim 1 kutu hardline whey 3matrix sonrasinda da multipower %100 whey bitirdim.Protein tozunun baya faydasını gördüğümü dusunuyorum beslenmeme dikkat etmeye calisiyorum ancak okulum vesaire oldugundan dolayı yemekhanede ne çıkarsa onu yiyorum bu yuzden besin takviyesi alimini devam ettirmek istiyorum sizce ne almalıyım ? Para cok sıkıntı degil
    Protein tozu olarak casein ve whey düşünüyordum
    Optimum gold standart whey
    Optimum cahile casein
    Dymatize iso 100
    Weider
    Spor salonuna gitmeyi bıraktım antremanlarımı evde yapıyorum ama cok sert ve ağır antremanlar olmuyor bu yuzden Kreatin almayı dusunmuyorum.Daha onceden 80 kiloydum 20 kilo verdim ancak yag oranım hala istedigim seviyede degil
    Animal cuts - grenade Thermo detanator - cla - carnitine - glutamine vs almali miyim
    Antremanım ağır olmamasına rağmen bca kullanmalı miyim ?
    Damarlarımın gözükmesini istiyorum nox bu konuda ise yarar diye duydum işime yarar mı ?
    Saydıklarımın hepsini de alabilirim sadece whey de alabilirim görüşlerinize gore Bayram sonu alışverişimi yapacagım bunlara ek olarak zaten vitamin mineral takviyesi kullanıyorum

Not : supplementler tabii ki besinlerin yerini tutmaz ancak almamın etkili olacagini dusunuyorum antrenatorum Almana gerek yok daha gençsin diyop pek ilgilenmiyordu

Tesekkurler

Sayfayı Paylaş