Hangi spor bana daha uygun?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vücutcuu tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    14 yaşındayım boyum 170 kilom 57 favori sporlarım vücut geliştirme ve boks.İkisinide çok seviyorum.Boksa gidecektim aslında ama maddi durumum yetmedi.Boks salonunun internet sitesinde arkadaşımla beraber gördük 98 doğumlulara bedava yazıyordu arkadaşımda 99 doğumluydu neyse işte ikimizede bedava zannettik hayaller kurduk planlar yaptık hoca ile facebook aracılığıyla konuştum hocam bedavamı dedim 98 doğumluyum falam hıoca aynen böyle dedi o geçen sene idi aslanım dedi sana o sırada bana birşeyler oldu :( moralim bozuldu.Neyse kısacası boksa gidecektim zaten çokta seviyorum.Gelelim bodye ben şimdiye kadar hep evde yaptım bodyi ve gerçektende fit bir vücut yaptım fazla hacim yapamadım ama olsun.Bu sitede öğrendim büyümeyi zorlaştırıyormuş boyada etkisi varmış offff şimdi ne yapacam sporuda çok seviyorum bırakamam.Boksa ilerleyen zamanlarda zaten gidicem ayda 50 tl ye süper bir salon var.Boksa gitmeden önce body çalışmak istiyorum.Veya boksu aklımdan silip tamamen body yapıcam internetten bazı aletleri temin edicem.Ne yapsam önerilerinizi bekliyorum abilerim.

2. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bi altta konu varken neden tekrar konu açıyorsun?üstelik benzer soru soruyorsun. Kirlılik yapma.

3. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Çok özür diliyorum pardon.

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalış o zaman programlar var ama ağırlık filan alman lazım kendine. Merak ettim ne kadar bu boks salonunun ücreti ?

5. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Ben Trabzon da yaşıyorum ayda 50 tl ye çok güzel bir salon var.

Sayfayı Paylaş