Hangi proten tozunu kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve oxigen tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oxigen

oxigen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim,arkadaşlarım forumda yeniyim umarım konuyu doğru yere açmışımdır :)Konuyu açmamda ki sebep bu gibi konuların hep eski yıllardan kalmış güncel olmayan konular olmasıdır.17 yaşındayım 175 boyunda 74 kiloyum yaklaşık 2-3 ay önce 2.5 ay vücut çalıştım fakat sınavlarım olduğu için ikisini bir arada götüremedim ve bıraktım şimdi yaz boyunca 4 ay çalışmak istiyorum ve protein tozu kullanmaya karar verdim araştırdım fakat bir sonuca bir türlü ulaşamadım whey proteinin iyi olduğunu anladım ve kimisi kilo aldırıyor kimi verdiriyor bu proteinlerin,bende sizlere sormak istedim bütcem 150tl en fazla 200 'e yaklaşabilirim bütçemi de göz önünde bulundurarak iyi bir protein tozu önerisi bekliyorum sizden.Birde 4 ay sağlam çalışsam düzenli uyku düzenli beslenme ve protein tozu kullansam ne derece bir vücuda sahip olurum temsili bir resim atarsanız bunun içinde sevinirim.Herkese yardımları için şimdiden teşekkür ederim.

2. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    2.5 ay protein tozu için erken bence, heleki 175 boyunca ve 74 kiloysan.Yani zaten birşeyler vardır altında onu ortaya çıkarmaya bak derim ama dersenki ben 2.5 ayda baya verim aldım.İllada alıcam ''Optimum whey gold standard'' fiyat/kalite/performans bakımandan baya iyidir.Daha iyileri varmı var ancak 2.5 aylık çalışma için bu bile fazla.
    Not:Optimum bütün dünyaya kendini kanıtlamış çok iyi bir markadır.

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    310
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
  4. oxigen

oxigen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam yardımınız için teşekkür ederim.Sizinde dediğiniz gibi bir çok forumda optimum goldu tavsiye ediyorlar.verim konusuna gelecek olursak kollarda gözle görülür derecede gelişme var ve kanat kaslarım hiç yok denecek kadarken onlarda çıktı göğüste pek bir gelişme olmadı karında sadece kendini toparladı.Protein tozu kesinlikle kullanacağım kullanma konusunda da 6 aydır araştırma yaparak karar verdim.Tekrardan teşekkür ederim

5. oxigen

oxigen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel!

6. oxigen

oxigen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: