Hangi Protein Tozunu Kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve jr.zlatan tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jr.zlatan

jr.zlatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 19 yaşındayım.72 kiloyum ve 1.86 boyundayım.5 yıldır spor salonlarında çalışıyorum ancak bunun 4 yılını futbolcu olduğum için sezon bittiğinde 2 ay kadar vücut çalışarak geçirdim.yani formumu korumak için.bu sene üniversite nedeniyle profesyonel futbolu bıraktım ve 3 aydır vücut çalışıyorum.başladığımda 66 kiloydum hardline progainer kullandım 3 hafta önce bitti. 71.5 olduğumda kutu bitmişti.3 haftadır muscletech nitrotech hardcore kullanıyorum ve etkisi inanılmaz.ancak şöyle bir durum var.protein tozlarını aldığım mağaza bir kampanya yapacak ve 1 alana 1 bedava olacak yeni bir şube açtıkları için.1 gün süren bu kampanyada muscletech e 1.8 kilosuna 150 lira vermek yerine daha ucuz olan ve onun kadar etkili bir marka var mıdır ? weider yada universal gibi markalar muscletech ten daha ucuz.acaba onun kadar etkili olabilir mi?

vereceğiniz cevaplar için teşekkürler :)

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    weider'in ucuz olacağını zannetmiyorum fakat bsn yada gaspari tercih edebilirsin böyle bir kampanyada. yada optimum al bedavası olarak casein versinler olmuyo mu öyle bir şey ? :D

jr.zlatan bunu beğendi.
  3. jr.zlatan

jr.zlatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    muscletech en iyisi dediklerine göre weider daha ucuzdur diye düşünmüştüm aslında :D 2 tane 2 kg lık protein tozu alıp 2 bedavasınıda alıp üstüne 2 kutuda bcaa almayı düşünüyorum :D büyük ihtimalle 400 liraya 8kg protein tozu 4 kutuda bcaa almayı düşünüyorum :D

4. SerseriBeyfendi

SerseriBeyfendi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    400 liraya

Nitro tech
    Ultimate 2002
    Multipower bcaa
    Weider kreatin
    Animal pak

:D

Nitroteche karsı gelen bir protein yok şuan.İçerisinde çok fazla bileşen var ancak sadece protein açığını kapatmak için unıversal veya ultimate kullanabilirsiniz.Ultimate prostar whey öneririm

jr.zlatan bunu beğendi.
  5. jr.zlatan

jr.zlatan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki nitrotech le beraber bcaa dan daha yararlı olacağını düşündüğünüz bi ürün var mı ? :)

6. umut18

umut18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yasim 18 boy 1.78 kilom 74 sporumun 3. Ayi bitti bu zaman boyunca hicbisey kullanmadim ama 4. Aya baslarken protein tozu almak istiyorum bazilari et icerikli bazilari ise whey protein tavsiye ediyo lutfen yardimci olun yarin almayi dusunuyorum Simdiden tesekkur ederim

7. ironaddict

ironaddict Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim şu an o kadar para proteine vereceğine besine yatırırsan daha iyi olur. sağlama beslenmenin yerini hiç bir supplement tutamaz .

8. umut18

umut18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Su an kullanmamin erken oldugunu biliyorum ama ben kararimi verdim Kusura bakma sadece hangisini almami ogrenmem gerekiyor

9. ironaddict

ironaddict Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    seni anlıyorm .sadece yardımcı olmak istedim, yanlız şunu da söyleyim biraz mecaz anlamlı olacak senin belli hedefin var ve varmak istediğin yere iki yolu var biri seni oraya götürür diğreri hiç bir yere götürmez , bu durmuda sana hangi yolunu seçersin diye sorarsan cevabı belli. fakat senin şu an yapma istediğin yanlış yoldan yürümek. Bir beslenmeni oturt sonra protein düşünebilirsin ki onsuz kesinlikle inanılmaz sonuç alabiirsin. Ama illa alırı diyorsan pek fark etmez piyasadaki tüm ürünler hemen hemen aynı şeydir. Daha uygun olanı şeçmeni tavsiye ederim
    ------------------------------------------------------------
    http://www.myfitclub.org/whey-protein-tozu-cesitleri/ buna da bi bak yararlı olabilir.

10. umut18

umut18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tesekkurler

Sayfayı Paylaş