Hangi Protein Tozunu Almalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hüseyin Altınsoy tarafından 14 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Hüseyin Altınsoy

Hüseyin Altınsoy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    1 ay önce vücut gelistirmek için salona başladım.Okul staj derken beslenmeme pek dikkat edemiyorum.Sabahlarım 3-5 arası yumurta yiyorum.Ekmek,tuz vs azalttım.Protein tozu almak istiyorum fakat hangisini alacağım konusunda bilgim yok.
    Boy :1.70
    Kilo : 73
    Öğrenciyim ona göre protein tozu önerilerinizi bekliyorum :)

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    MuscleTech Creatin al

3. Clestial

Clestial Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Hardline 3matrix öneririm. Fiyat - performans konusunda gayet iyi bir araştır beence.

4. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    bu tür mesajları niye kapatmıyorlar anlamadım.

senin günlük protein alımın nedir?

kaçkalori tüketiyorsun yazar mısın ?

5. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Paran varsa weider yoksa multipower tavsiye ederim hatta drek multipower al neden dersen içinde bcaa var hem bcaa almış olursun hem protein tozu yani ben kullandım memnunda kaldım şimdi optimum aldım ama bana öyle geldi multipower bence daha başarılı

6. Hüseyin Altınsoy

Hüseyin Altınsoy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Senin gibiler yeni baslayan insanları soğutan tipler işte.Adam akıllı soru sorduk neden kapatsınlar ? Burası forum değil mi bilmediklerimizi öğrenmek veya birşeyi tartışmak amaçlı biryer yani nerde olduğunun farkına var .

cartographer6 bunu beğendi.
  7. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    bilmediğin şeyi niye kullanıyorsun o zaman Hüseyin Altınsoy? sen forumda aradında bulamadın mı? sen önce protein kaynaklarını bitir yetmezse protein tozu içersin etin ne budun neki yediğin proteinler yetmeyecek. whey veya herhangi bir supplementin. yumrtadan kırmızı et ve tavuktan fazlası yoktur. hata eksileri vardır çocuk gibi pazarlama sektörünün reklam sekterünün gazına gelmeyin.

ekleme: öğrenciyim diyorsun türkiye'de fahiş fiyatlarla satılan protein tozuyla protein alayım diyorsun bide burdanda ayrı falso.

8. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    böyle cevaplar vermek yerine adama doğru olanı anlatabilirsiniz demi? direk yanlışı iteleyici tavırla yüze vurmak yerine yardımcı olabilirsiniz.forumda amaç birbirimize yardımcı olmaktır unutmayalım arkadaşlar unutmayalım. Ayrıca Hüseyin kardeşim öğünlerine tavuk göğsü, ton balığı, et , lor peyniri ,yulaf ezmesi gibi besinler ekle bunlar sana yetecektir her zaman fakat istersen sadece antrenman öncesi ve hemen sonrası için tabikide protein tozu alabilirsin kas yıkımını durdurmak için, nutrend,optimum,multipower, muscltech,muscle pharm,nutrade gibi markalardan bütçene uygun olanı alabilirsin.
    İyi Sporlar...

9. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Hahaha pazarlama sektörünün gazıymış tamam sen supplament kullanma sabah akşam tavuk ye kırmızı etin kilosundan haberin varmıki senin protein tozuna pahalı diyosun ? Takviye almak kötü bişi değil ama türk halkı bunu anlayamıcak kadar cahil malesef . Sen alma mazallah çocuğun falan olmaz kısırlık yapar aman aman çok zararlı o tozlar vallahi ölürsün 5 vakte kadar

10. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    bak demek sitediğim bu sen anlayamıyorsun işte kafan karışık işe bilmeden başlamışsın. protein tozuyla yumurta akının bana farkını anlatırmısın ? ayrıca kaç kilogramsın? yağ oranın kaç? lif ne işe yarar basur nedir? bugün tavuk göğüsünün kilogramı 10 tl 30 adet yumrtanın fiyadı 9,50 tl alman gereken proteini kas kütlesi ağırlığınla 1,8 çarp kaçta kaçını karşılayamayacaksın onu yaz. ayrıcadiş macunu gibi protein tozu da protein tozudur .. ne önerisi bekliyorsun? farkları yok. ben kullanıyorum fakat 10 senedir yapıyorum zaten.. sen şimdiden protein açığını nasıl yarattın knedine bide tekrar ediyorum bi bütçe hesabı yap bakalım hangisdi daha ucuzmuş.he bunun yanında alman gereken lif, b-vitaminleri vs saymıyorum kuru kuru protein bi işe yaramaz. bağırsaklarını düğümlersin .

Bozo-Baku ve Secretsoul bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş