Hangi Protein tozunu almalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Şehmus tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Şehmus

Şehmus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.62 boyunda 20 yaşında 60 kiloyum 3 aydır body sporu yapıyorum beslenmemede dikkat ediyorum bi yol kattetiğime inanıyorum 4.ayımda isolate whey protein tozu almaya karar verdim. Fakat hangi markayı almalıyım bir türlü karar veremedim. Önerilerinizi bekliyorum. (Fiyat açısından biraz uygun olanlara bakmaya çalışıyorum.)
    iki tane buldum onlarıda buraya koyayım onlar hakkındaki fikirlerinizide söylerseniz sevinirim.
    http://www.go protein.com.tr/gaspari-isofusion-premium-whey-isolate-1364-gr#
    http://www.masterprotein.com/inner-armour-whey-protein-cikolata-2270-gr-urun433.html

2. hypatia

hypatia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Sevgili Arkadaşlar sabah bir analiz yaptım kendi kendime. protein tozlarının porsiyon miktarları, porsiyon başına içerdikleri protein miktarları ve fiyatlarını karşılaştırarak en optimal protein tozunu bulmaya çalıştım. umarım işinize yarar
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ocak 2015 ---
    Arkadaşlar Scitec Whey protein tozu kullanan varmı sonuçtan memnunmu, sizce hangi protein tozunu kullanmalıyım not:2 senedir spor yapıyorum boyum 177 kilom 71

Ekli Dosyalar:

• Adsız.jpg
      Adsız.jpg
      Dosya Boyutu:
      130,8 KB
      Görüntüleme:
      382
  3. veg

veg Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    o kadar zorlamana gerek yok, mümkün olduğunca az yağ az karbonhidrat içeren, tadı sana göre güzel olan protein tozlarını deneyip deneyip kendine en uygun olanını bulman gerekiyor birz da. yurtdışı yorumlarına bak google dan, kampanyaları takip et, farklı ürünler dene zaten, ki, sana en uygun olanını bu şekilde bulabilirsin. kimisi sana gaz yapabilir, kiminin tadını beğenmezsin vs vs.

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    3 aydir yapiyorsan hic bisiy almana gerek yok,parana yazik olucak.Tabiii karar senin.

5. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Illahaki almanmi gerekli zaten duzgun besleniyorum diyosun. Protein tozunu duzgun beslenemeyenler alir. Sen gunluk ihtiyacini karsiliyosan hic gerek yok emin ol.

6. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bir ölçekteki protein miktarı kadar, üründeki protein oranı da önemli. Hardline Bipro'nun protein oranı oldukça yüksektir mesela, %91, o ürünü listede göremedim, daha başka güzel ürünler de var. İzoleler daha iyi tabii

7. kaansahin

kaansahin Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yolunda
    Yer:
    Ankara
    hepsi birbirinin aynısı. önemli olan gerçek beslenme. fazla medet ummamak lazım supplementlerden.

Sayfayı Paylaş