Hangi Protein Tozu Ne İle Alınacak?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozzie_1903 tarafından 25 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozzie_1903

ozzie_1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    SLMLAR.oncelikle bu siteyi yapan arkadaslara cok savolun.gercekten bizim gibi baslayanlara cok yardımcı oluyor..

neyse sadete gelelim.ben 2 haftadır duzenli bir programa girdim.amacım fit bi vucuda sahip olmak..1.88 boyunda 80 kiloyum.biraz yan ve alt gobegim war ama onuda siteniz yardımı ile eritiyorum.

vucut yapım biraz zayıf.kol ve ozellikle bacaklar.hocamın tavsiyesi biraz irilesmek istiyorsan protein tozu ve amino acid al dedi.ama fiyatıda ogrenince:)...daha sonra ingiltereden arkadasım yollarım dedi.su anda web sitelerine bakıyorum cok fazla cesit war.ve cok uygun fiyatlar.(buraya gore)ama su sorunlarda yardımınıza ihtiyacım var.
    1.protein tozu ve amino acidmi...?yoksa CREATINE mi?hangisi uygun?veya 3 umu..
    2.sitelere baktıgımda.1kgdan.3 .5.10 kgye kadar var..eger 3 yada 5 kilo alırsam uzun sure dayanırmı.yada 1kg yeni baslayan birine ne kadar yeter?
    3.eger size web sitesindeki uygun markaları gosterirsem(buna emin deildim reklam amaclı bi saygısızlık olabilrmi bilem diye soruyorum)bana en uygun olanını secermisiniz.
    4.son olarak.sitede.protein tozu ve CREATINE .kampanya halinde satılıo.acaba ikisi daha cokmu işe yarar.???

neyse umarım sacma bi sey yazmamısındır cunku henuz yeniyim.lutfen ilgilenin.tsk....

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ölçülerini yaz bu1
    kilo vs boy
    neden yeni başlayanlara hemen supplament öneriyorlar bu2 olmaz önce zaten gelişeceksin idmandan sora acıkıp yiyeceksin zaten kilo alacaksın beslenmene dikkat et supplamentlerden fazla bişey bekleme parana yazık etme hocan eminim sana satmaya çalışmasının nedeni ticaret tamamen para kazanmak
    yoksa ilk etepta kişi çok zayıfsa protein değil carbonhidrat önerilir ama buda duraklamaya gidriği zaman olur
    ve gelelim markalara bence eniyi marka protein almak istiyorsan paranı tavuk göğüsüne yatır derim en iyi protein tabiki bunu foruma yazmıştık protein çeşitleri ve ben sana bir firma ismi verirsem acabamı diye soru işereti kalacak aklında ama anketimiz var amino acitler protein tozları bak bakalım en çok hangi marka tıkılanmış biraz dolaş güzel resimler ve bilgiler edineceksiniz sevgiler hsd

3. ozzie_1903

ozzie_1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardesi cok saol....boy ve kilomu sormusuun.1.88.kilo 80.

su anda iyi besleniyorum.vucudum gercekten zayıf.zaten eger tozu kullanmaya baslarsam 1 aya anca cunku ingiltereden getirticem.o soyledigin protein tozu sayfasına baktım.orada en cok tıklanan tozda yeni baslayanlar icinde ideal deniyo.ve onu siparis wermek istiorum.birde amino acid ve creatin hangisi daha faydalı olur proteinle beraber...?

ilgine cok tesekkur...

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    protein ile creatin olsun çünkü

protein'in içinde zaten 3-5 tabletlik amino vardır o da sana yeter onun için sen proteinin yanında creatin al .... protein kas için , creatin enerji için ... :)

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    peki bunu sen bilirsin bence vazgeçilmez ikili olarak protein ve amino derim ben protein için optimum önerim amino içinde twinlab likit amino

6. Katsumoo

Katsumoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkse selam,arkadaşlar bu spora yaklasık 1 sene kadar önce başladım,5 ay süre kadar body gittim fakat istedigim verımı alamadım,sımdı yenıden basladım yaklasık 1 hafta oldu yine aynı şeyin olmasından yani verim alamamaktan korkuyorum,bu yüzden protein tozlarını araştırmaya başladım,bu konuda beni bilgilendirirsenız sevınırım,simdiden cok saolun......

Boy: 1.79
    Kilo:75

7. SerTkaN

SerTkaN Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    5-6 yıllık baslığı nerden buldun yahu :)

8. Katsumoo

Katsumoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D yeni farkettım

Sayfayı Paylaş