Hangi Programı ve Supplement'leri seçmeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve the HEARTLESS tarafından 24 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. the HEARTLESS

the HEARTLESS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar.
    Hepinize kolay gelsin arkadaşlar.
    Geçtiğimiz eylül ayında başlamaya karar aldığım fakar 2,5 hafta içerisinde bıraktığım :(
    Body Building işine beni rahatsız eden bazı olaylardan ve gerçekten istememle birlikte gelişen istikrarlı çalışma düşüncemi sizlere belirtirken sorularımı soracağım şimdiden teşekkürler. :)
    Arkadaşlar bundan önce diyet yapmıyordum
    Kalçamda, Karnımda göğüslerimde. Daha doğrusu vücudumun birçok yerinde yağlanma var özellikle karında.
    15 Yaşındayım 174 cm Boyundayım 84 kiloyum. ilk başlarda Flexor abimizin eski postlarında bulduğum bu programı uyguluyordum https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-ile-calisma-programi-yapilis-sekli-8554.html
    ekstra birşey yapmıyordum 3 haftada bile etkilerini çok hafiften göstermeye başlamıştı sonuçta sabır işi body building.
    Şimdi foruma baktığımda bir çok yeni çalışma programları gelmiş.
    Şu anda elimde 8 KG'lık 2 adet dumpbell'ım var bunları rahatça kaldırabiliyorum. bench_O
    Sanki eski programın yenilenmiş hali gibi olan şu program gözüme çarptı
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...nlar-icin-1-2-program-yapilis-sekli-8672.html
    Sizce benim durumumdaki bir kişi bu programlardan hangisine başlamalı.
    Ve nasıl bir diyet yapmalı yağ yakma konusunda.
    Supplementlere geldiğimde sizce ilk aşamada supplement kullanmalımıyım supplementlerin boy uzamasına bir engeli olur mu ? :confused:
    (Body ile birlikte basketbol da oynuyorum)
    Eğer kullanmalı isem ne tavsiye edersiniz. (ekonomik olması dileği ile :p)
    Ve sizce de Yaşıma ve boyuma göre kilom fazla mı. (Teyit etmek için :lol:)
    Şimdiden sizlere çok teşekkür ediyorum ve kendimi bu ailenin bir parçası görerek bütün ailemize selamlar yolluyorum. thums:

Sayfayı Paylaş