Hangi Marka l-carnitine?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve pape tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    Arkadaşlar foruma yeni üye oldum. fazla kilo problemi olduğundan dolayı doktor diyet listesinin yanına l-carnitine ekledi. Bunuda gnc marka olarak almamı istedi.(Likit olanından) Forumda araştırma yapmaya çalıştım ama özellikle gnc marka l-karnitine hakkında pek fazla yorum bulamadım. bilen arkadaşlar, hocalardan ricam doktorun verdiği markanın ürünü iyimidir, yoksa önerebileceğiniz farklı markalar varmı?Birde internetten yaptığım araştırmalarda lipo x6 ürünün linkini attım kendisine. İncelemiş ama bana USA dan yasaklı maddeler var önermiyorum dedi. Bu üründe de gerçekten durum bu şekildemi?Yardımcı olan herkese teşekkürederim şimdiden.

Not: GNC markasını ısrarla neden önerdiğimi sorduğunda kendisinin daha önceden gnc ürün danışmanlığıda yaptığını ve güvenilir bir marka olduğunu söyledi. Sizcede öylemidir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:57 ----------

fikrini belirtecek olan kimse yokmu?

2. Guitar Hero

Guitar Hero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sonucta doktor O dur ve dogruyu veya yanlisi bizlerden daha iyi bildigi kesin, o yüzden doktorunu dinlemelisin.

3. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    yok hocam tabikide doktora güvenmek gerek ama nedense gnc marka ürünlerden bu forumda pek bahsedilmemiş, aslında daha doğrusu nette yaptığım araştırmalarda pek fazla öneri yok gnc l-carnitine ile ilgili. O yüzden markaya kuşku ile bakmamı sağlıyor açıkçası. Bir weider bir universal ürünleri ile ilgili rahatlıkla referans öneri bulabilirken gnc hakkında bilgi yok. Weider falan çok pahalı birde. Kendiside sadece zamanında gnc danışmanlığını yapmış olduğu için ürünü öneriyor hissine kapıldım. Yokmu forumda gnc l-carnitine kullanan veya diğer markalarla kıyaslama yapacak olan.

Son olarak l-carnitine de doz çok önemlimidir? Diyetisyenin bana önerdiği dozaj 1000 ml idi.

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    L carnitine çok da gerekli mi? Bu da konuşulmalı bence.Amanda aman faydası var mı?Verdiğin paraya değiyor mu?

Bu arada gnc carnitini bu forumda bir arkadaş kullanmış ve önermiyordu.

5. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    hocam bilmiyorum, doktora bunu sorduğumda bu bir öneri ama kullansan çok iyi olur dedi. Kullanan hastalarım ile kullanmayan hastalarım arasındaki fark belli gibisinden konuştu. Yukarıdada bahsettiğim gibi gnc ye güvendiğini o yüzden onu önerdiğini falan söyledi ama bahsettiğin gibide topu topuna 1-2 yorum bulabildim onlarda olumlu değildi zannedersem :(

Sayfayı Paylaş