Hangi marka l-carnitine almalıyım ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Anatolim tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Anatolim

Anatolim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  2. mixtime159

mixtime159 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  3. Anatolim

Anatolim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ben burda bana link atmanızı istemiyorum bu 3 üründen hangisini önerirsiniz hangisinin daha çok kullanıcısı var ülkemizde hangisi tercih ediliyor vs bunun gibi cevaplar istiyorumda forumda nedense çok ilgisizlik var anlamadım :)

4. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    weider çok kaliteli fakat gereksiz pahalı , yani ülkemizdeki fiyatıyla amerikadaki fiyatı kıyaslarsan anlarsın... daha az ücrete işini çok iyi görecek kalitede ürünler var

hardline markasından mümkün mertebe uzak durmanı tavsiye ederim , baya bi süredir araştırıyorum , üç beş kişi dışında memnun olan yok , forumda da araştırırsan hardline markası hakkında genel kanıyı sen de anlarsın ...

olimp hakkında net bişey söyleyemem , araştırmalarımda pek gözüme takılmadı ben de üstünde durmadım ama hardline dan iyidir

hiç l carnitine kullanmadım , fakat yaklaşık 3 aydır sıkı araştırıp soruşturuyorum ve ben de kullanmayı düşünüyorum l carnitine , sana

Multipower L - Carnitine Liquid Forte 1800 Mg 20 Ampul | Supplementler.com

Ultimate L-Carnitine 1000mg 30 Tablet | Supplementler.com

tavsiye ederim ,,, fiyat farkı birinin liquid diğerinin tablet formda olmasından kaynaklanıyor zira her iki markada birbiriyle emsal kalitede güvenilirlerdir ...

sağlıklı sporlar ...

5. mixtime159

mixtime159 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ozaman Weider'ı tek geçerim, pahalıdır fakat paranın karşılığını verir.

6. yigitusta

yigitusta Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    verdiğim paranın tam karşılığını versin yeter , bu nedenle tam işimi görecek liquid formda olan bi ürün almayı düşünüyorum , büyük ihtimal de multipower olur bu ...

7. Anatolim

Anatolim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar multipower almayı düşünüyorum fakat ben bunu yüzmede kullanıcam bi zararı veya farklılığı olurmu miğde bulantısı ve benzeri ?

8. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    olimp al ama bana enerji hiç vermiyordu ama etkili die biliyorum tam kullanamadım cunku 4 tüp kullandım rahatsızlık geçirdim böbreklerden kum dökyormuşum peder attı çöpe halbuku l carniteyle alakası yoktu nese bence bunlardan olimpia al zararı olmaz

9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ben şöyle bi baktımda iyi ürün olarak Animal Cutsın ve Hydroxycut yarışıyor.

10. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    hardline l carnitine kullandım 2li indirimli olanın 1 i ni bitirmek üzereyken ara verdim tekrardan ama şunu diyebilirm enerji konusunu tam bilemiyorum fakat kesinlikle deli gibi ter atıyordum 2 saat saglam kardiyo yapıyordum 2atlet ful ter oluyordu normal koşmayla banda ter dökmem imkansızken l-carnitine içtigim günler(2 kapak) koşarken kafamı saga sola sallıyordum 3-4damla ter düşüyordu koşu bandına demem o ki acayip terletiyor hardline kötü diyen arkadaşlar ben o zaman 84den 82ye düşmüştüm 3 haftada ve bu %95 yagdı ve buna emindim zaten carnitinin amacı ter yoluyla yagları parçalamak tabiki bunun yanında yer hareketleri ve düşük agırlıklarla fazla tekrarlarında etkisi yok denemez ama şuna kefilimki kesinlikle etkisini hissettiriyor kullanmaya başlamadan koşu bandına çıkmıyordum uzun süredir ama biliyorum kendimi çıksam 9 a alıp 3km falan zar zor yapardım carnitine kullanmaya başladıktan sonra daha bi zorladım kendimi 4km koşuyordum 6km de bırakıyordum demem o ki etkisi yadsınamaz...

Sayfayı Paylaş