Hangi Marka Cla Ve L-carnitin Kullandınız Ve Sonuçları Nasıl?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yeltum tarafından 23 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. rampage

rampage Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    liquid sıvı demektir
    ben nowfoodun cla extreme ve L-Carnitine 2,000 mg - 12 : 15 mL Shot ürünlerini kullandım
    l carnitine bitti cla sını kullanmaya devam ediyorum l-carnitine sıvı olduğu için biraz pahalıa denk geliyo en iyisi kapsul kullanmak
    ürünlerden bahsedersek bu ayın 19 unda diyetim de 2 ay olucak 10 kilo verdim
    diyetim de hamur türü hiç birşey yok protein ağırlıklı karbonhidrat salatalardan ve meyvelerden alıyorum her gün 1 saati aşkın çalışıyorum ve hiç aç kalmadım.
    anlatabilmişimdir umarım

2. Orinafore

Orinafore Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    çeşme
    cla mı karntiin mi arkadaşlar bel ve karın bölgesi yağları için?

3. v_tec

v_tec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vet hek
    Yer:
    izmir
    solgar maxi 500mg l carnitin kullanıyorum 1 ayda 5.8 kg verdim.
    gayet memnunum..
    60 dakika haftanın 6 günü kosu bandında cardio yapıyorum.
    we tabiki diyette var..

4. y1g2t

y1g2t Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    ben ultime l carninitinin kullaniorm bir ayda 3.5 kg verdim ayrica ii bir definasyon antremani yaptim beli incelttigi gibi kol ve omuz daki yaglarin yakiminda etkili
    kapsonlu giyip antreman yapmanizi tavisiye ederim ayrica utanmadan kosarken belinize poset bile baglayabilirsiniz felaket su terletio:D:Dbench_O

5. tbky

tbky Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar yazdıklarınızdan çok şey öğrendim teşekkürler.sormak istediğim şey bu carnitiyi doktor reeteye yazabiliyor mu.biri ben ssk ile bedavaya alıyorum yazmış forumda ama nasıl kim yazıyor merak ettim.eğer öyleyse yarın hemen diyetisyene gideyim.

6. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben Thermo CLA kullandim GNC nin herkese tavsiye ederim egzersiz yapmadan 4 ayda 13 kilo verdim. Iceriginde CLA var 1500 mg arti L-carnitine ve yesil cay ozu vs var. En guzeli ise icinde bol miktarda cafein var. Oda sizi az yesenizde canli tutuyo. GNC nin tavsiye edebilecegim tek urunu.

7. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycut hardcore x kullanıyorum bugun 3. gun, 3 tablet sabah, 3 tablet antremandan 1 saat once, vicutta surekli bir enerji var, aksama kadar koşsam yorulmayacak gibiyim. antreman bitsede spor salonundan cıkamıyorum biturlu, sanki hic yapmamis gibiyim. bayagi memnunum. yan etkisi olmaz umarım. 21 gun kullanıp 1 hafta ara verip lipo6 black kullanmayı dusunuyorum

8. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum bahsettiğin thermo CLA dan gnc de hala var mı ?? bugün ugradım ve kız öle suratıma mal mal baktı bi şekilde varsa baska bi ismi belirtirsen sevinirim ....

9. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yok Thermo CLA die geçiyor. İstersen internetten de araştırabilirsin. Diğer GNC lere sor.

10. asilkan_25

asilkan_25 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yapı teknolojisi mühendisi
    Yer:
    Erzurum
    Arkadaşlar Önce Bi arşartırın liquid nedir , kapsül nedir , cla nedir , l-carnitine nedir . Bu çok önemli . Şunu söyleyeyim cla Özellikle midedeki bölgeye yoğunlaşıyor .l-carnitine ise genel Ama ikiside işe yarıyor .
    Ben 3 Ay Nitrofull Cla kullandım 150 kapsül bitirdim Yani ayrıca kardioda yapmadım sadece diyete devam ettim ve mide kaslarımı gördüm yani işe yaradı ama kötü olan yaklaşık 3 ay bu spora ara vermiştim ve kasları yaklaşık 1 cmlik yağ tabakası kapladı kısacası bu spora devam etmelisiniz :)

11. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    biotech l-carnitine kullanıyorum şu an. diyet ile beraber haftanın 4 günü 1 saatlik spor öncesinden (ilk yarım saat tempolu yürüyüş, sonraki yarım saat hafif tempo koşu) 1 tüp alıyorum (2000 mg) yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum ayda ortalama 5-6 kg verdim.

Aslında sorulması gereken asıl soru şu; l-carnitine siz olarak diyeti ve sporu uygulasaydım kaç kg verecektim. O yüzden ne kadar işe yarayıp yaramadığı konusunda pek bir fikir edinemedim açıkçası.

12. drakin

drakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar merhabalar 120 kiloyum 1.96 boy var.spor salonuna gidemiyceğim için her gün 1 saat düzenli yürümeyi planlıyorum.bugün gnc nin mağazasına gittim vede bana cla -lcarnitin ikilisini önerdiler.ama fiyat olayı beni aştı.bilen bilir iherb diye bir site var.gümrüğe takılma ihtimali var ama ben yinede şansımı deniycem.burdan hangi cla-lcarnitin i tavsiye edersiniz acaba ? ayriyetten bu ikili takviye haricinde önerebilceğiniz destek ürün varmı ?

http://www.iherb.com

13. PeaceLicK

PeaceLicK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar GNC CLA ile CLA 500 (Nutriway) aynı şeyler midir yani içerikleri arasında bi fark var mıdır merak ediyorum (yani bende CLA 500 var ama o daha az işe yarar derseniz GNC almaya çalışırım :) ), bir de kullanan kişilerden bazıları erken sonuç almış bazıları geç bu sanırım benim vücudumla alakalı bir durum ben diyet-yüzme-basketbol antremanı-bi de ağırlık antremanı yapıyorum şu anda düzene oturtamadım daha ama en önemlisinin diyet olduğunu söyleyebilirim, istediğiniz kadar koşun antreman yapın daha fazlasını yediğiniz taktirde kilo alıyorsunuz, ben 92 kilodan 80 kiloya düştüm fakat diyete önem vermemeye başladım dış görünüşümden memnun kalınca şimdi 86 kiloyum CLA kullanarak yağ yakımımı ve kas yapımımı hızlandırabileceğim kanısına vardım konuyu okudum fakat kesin bi yargıya ulaşamadım, benim asıl korkum diyeti bıraktığımda aldığım gibi CLA'yı bıraktığımda da kilo alır mıyım?

14. neoizm84

neoizm84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım dostum yazın dıkkatımı cekdı bende aynı senın gıbıyım bır manyak sen değilsin bu durumda bendde farklı frklı dener dururum yalnız bısı merak ettim sen bu 4 ilacı aynı andamı kullandın boyun kaç kilon kadı kaç oldu ve kullanım şekli hakkında bılgı verırsen sevınırım

15. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    hardline likit l carnitine içecek kulanıyorum bariz farkı aşırı terletmesi carido esnasında tabi bu dolaylı olarak kilo verdiriyor cla ise kabız yaptığı için kestim tam deneyemedim

16. plasticwoman

plasticwoman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İç Mimar
    Yer:
    İstanbul
    cla gnc kullanıyorum l karnıtın ise eczanem getirtti ama bilemiyorum now sports ürünü kullanan varmı almalımıyım

salondaki hocam ise istemiyor kullanmamaı tavsıye etmem diyor sürekli burdasın tabiki veriyorsunda kilo hiç gerek yok falan sürekli ama l karnıtın faydasını gördüm vakti zamanında solgarındı

17. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Solgar maxi-lcarnitin kullanıyorum dün başladım haftada 3 gün 50 dakika cardio yapıyorum ne kadar sürede ne kadar kilo verebilirim?

18. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    3 kere l-carnitin aldım ama en çok verim aldığım Power System L-Carnitine 2700 mg x 20 ampul bu oldu.

19. burton

burton Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Software Engineer
    Yer:
    Seattle,WA

Now Sports Amerika da baya yaygindir, hatta ben de sivi olanindan kullaniyorum, gayet memnunum, sadece kabiz yapiyo biraz :D
    http://www.amazon.com/gp/product/B0019LVGPW/ref=oh_o01_s00_i00_details

Ben bunun yaninda hydroxycut ta kullaniyorum, Aslinda soyle gunde 6 tane, 2ser 2ser ana ogunlerden yarim saat once Hydroxycut kullaniyorum.
    Kardio dan 30-45 dakka once de 3000mg L-Carnitine kullaniyorum. Daha tam onuc almak icin erken ama ilerde paylasirim.
    Boyum 186, kilo 105 idi, su an 98 im 1.5 ayda ama bunun ne kadari yag, ne kadari kas, ne kadari su bilmiyorum.

Omran in Vucut yagi olcme aletide aldim, yarin gelecek isallah. Sabahlari tartiya ciktiktan sonra bir de yag orani olcerek devam edicem daha sagliki bilgi almak icin.

Haftada 7 gun 1 saat kardio yapiyorum, Kardio aletinden indigimde gelende 900cal civari gosteriyo
    Kardio sonrasi hafif agirlik calisiyorum... Isallah onumuzdeki haziran a kalan 18 kiloyu da veririm.

Son düzenleme: 1 Kasım 2011
    Dorukhan bunu beğendi.
  20. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    pahalı pahalı şeyler kullanmayın. hardlıne da sizin o pahalı markaların yaptığını aynen yapıyor. dünyanın parasını verip bir ayda 5 kg zayıfladım diyenler var. eşim de bir ayda 5 kg verdi hardlıne kullanarak. diyet ve agzersiz işi bitiriyor zaten.

Sayfayı Paylaş