Hangi Marka Cla Ve L-carnitin Kullandınız Ve Sonuçları Nasıl?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yeltum tarafından 23 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. shakeitup

shakeitup Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilacın bir yan etkisi olurmu.ödemlerimi filan arttırırmı diye sordum

2. rapso

rapso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende jineko hastasıyım ameliyat ocakta olucam ve deılıene göre 5 ayda iyileşyosunuz bu ilacı alanlar genelde calıstıkları için etki yapıyo.5 ay boyunca spor yasak

3. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar yaşım 18 bende 4 gün önce Ultimate L-Carnitine 1000 Mg olanından kullanmaya başladım kutuda 30 tablet var şu an 4 tane içmiş durumdayım ama gıda takviyesi olarak içiyorum antreman hakkında bir bilgim olmadığı için yardımlarınızı bekliyorum içtikten sonra ne tür bi antreman yapsam vücut yağlarımı ( özellikle karın ve basen ) eritirim birde ben her akşam saat 19.00 dan 20.30 a kadar yürüyüş yapıyorum yürüyüş yağ yakmada ve kilo vermede en önemli egzersizlerden birisi olduğunu duymuştum acaba yürüyüşe çıkmadan önce hapı kullansam bi yararı olurmu o şekilde yoksa mekik tarzı hareketlermi yapsam daha etkili olur yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum...

4. AtlasAkın

AtlasAkın Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benim ailemden birileri bir ara Nutriway CLA-500 kullanıyordu. Yararlı olduğunu söylemişti.

5. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Hardline'ı kullanıyorum şişenin yarısına geldim 1 ayda 3.5 kilo verdim 2. aya giriyorum toplam 8 kilo vermiş durumdayım baya bi yardımcı, spor öncesi 2 kapsül içiyorum, akşamları almıyorum

6. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    multipower l-carnitine ve cla kullanıyorm küçük sonuçlar aldım elbette ama l-carnitineden özellikle performans açısından çok büyük katkı aldım.şimdi size kaç kilodan kaç kiloyu düştüm gibi bişey söylemicem çünkü kilo demek yağ demek değil.kasdan gitmiş olabilir yağdan gitmiş olabilir.zaten kiloma da bakmadım yağ oranlarıma baktığımda aydan aya : yüzde 20den, yüzde 18'e ondan sonraki ayda ise yüzde 16ya düştü yağ oranımı sevmiyorm ama düşmesine seviniyorum :)

7. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    aynısı da benim içindi arkadaşım yüzde 17den 15 e düştü bu ay sonundada yüzde 15ten yüzde 13,5 a düşmüşüm herkes seni kıskanıyorum demekten başka bişiy diyemiıyor:badgrin:

8. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben CLAyı bitirmek üzereyim Ultimate CLA almayı düşünüyorum sonuçları nasıl bilen var mı?

9. Deh@

Deh@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben MultiPower CLA 800 mg 100 Kapsül ve MultiPower L-Carnitine Liquid Forte 1500 mg kullanıyorum , CLA' ya yeni başlıyorum ama multipower likit L-carnitine'den memnunum, antremandan 15 dakika önce içiyorum ve çok güzel bir terleme ile performansımdada farkedilir bi artış sağlıyor. tavsiye edebilirim..

Son düzenleme: 28 Kasım 2009
  10. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben ikisini de kullandım :)

11. Deh@

Deh@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen memnun kaldınmı peki ?

12. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitineden memnun kaldım fakat CLAnın sadece bağırsaklarımı hızlı çalıştırdığını söyleyebilirim görünürde çok bişey olmadı.Ama L-carnitinle gösterdiğim koşu performansının L carnitinesiz halinin iki katı daha fazla olduğunu söyleyebilirim. :)

13. Deh@

Deh@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ikisinide aynı anda kullandıysan, aslında diğerinin yararlarının olmadığını söylemek zor :) toplam faydası olmuş anladığım kadarıyla yağ yakmışsın..

14. ayti61

ayti61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, 3 aydır spor salonuna gidiyorum. Boy 1.82 cm, kilo 111 kg dı. şimdi 105.8 kg kadar geriledi. eğitmenler cla one önerdi bel ve karın yağlarını eritmek için. ben ilaç alarak zayıflama konusunda biraz çekimserim ama sonuçlarını da merak ediyorum ayrıca ilaç içimii bıraktıkan sonra bir sıkınıt olyor mu? şimdiden teşekkür ederim.

15. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    hayır arkadaşım bi sıkıntı yapmıyo
    ben 90 idim şimdi 80'e düştüm ve o bu arada hard-line sıvı olanını içtim
    bıraktıktan sonra bi sorun yaşamadımthums:

fakat gün boyunca bol bol su tüketiceksin

Son düzenleme: 10 Aralık 2009
  16. Deh@

Deh@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende iki aydır l-carnitine multipower sıvı içiyorum, 10 gündürde multipower cla kullanıyorum, bi yan etkisini görmedim, ayrıca bu söylediklerim ilaç değil,
    besin takviyesidir. mucize yaratmaz belki ama sana destek verip işini kolaylaştırabilir, ama her şeyden önce çalışma ve azim..

17. Dolunay

Dolunay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Bende 1 haftadır Twinlab likit l-carinitine kullanıyorum. 1 -2 haftasonra anlaşılılır sanırım sonuçları. Likit olmasına karşın antrenmandan 1 saat önce alınmalı diyor kutu arkasında.

Mmtgvn bunu beğendi.
  18. burak___sen

burak___sen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mekik

merhaba arkadaşlar ben mekiği 4 x 25 tekrar yapıyorum acaba 4 x 50 tekrar yapsam belim dahamı ince ve estetik görülür.

19. arnoldd

arnoldd Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

hocam şimdi sıvı mı yoksa liquid mi ;hangisi daha kısa sürede sonuç verir .ben kısa bir süre kullanmayı düşünüyorum.piyasada 24 lü sıvılarını satıyorlar o mu daha çabuk etki verir yoksa liquid mi? şimdiden saol

20. hell.angelz

hell.angelz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    zaten liquid sıvı demektir.. yani bildiğim kadarıyla

Sayfayı Paylaş