Hangi Marka Cla Ve L-carnitin Kullandınız Ve Sonuçları Nasıl?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yeltum tarafından 23 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. yeltum

yeltum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR BU YAĞ YAKICI ETKİSİNİ NE KADAR SÜRE SONRA GÖSTERİYOR, VE BU ÜRÜNLERİ KULLANAN ARKADAŞLAR HAGİ MARKAYI KULLANIP NE GİBİ SONUÇLAR ALDINIZ? TÜRKİYE DE EN İYİ YAĞ YAKICI SİZCE HANGİSİ....

2. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    yaz mi geliyor yoksa bana mi öyle geldi :roll:

yeltum saydigin supplementler hakkinda hep iyi seyler duyuyorum... ama hic kullanmadigim icin sorduklarina cevap veremeyecegim. aslinda sende nasil ve ne sekilde bi tepki gösterirler onu hic kimse cevaplayamaz... bu kisiden kisiye degisir. ve bu saydiklarin sadece kilo vermene "yardimci" olur... diyetsiz sporsuz bi ise yarayacaklarini sanmam. ayrica 8 santim icin bu kadar ugrasmana gerek yok. güzelce sporunu diyetini yap 1 ayda rahat verirsin o kilolarini. ama yinede bunlari kullanmanda bir sakinca yok. saygilar.

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ultimate cla -powerman l-carnitine ve bulgar malı bi l-carnitine kullandım. carnitinleri at çöpe hiç bi etkisini görmedim antrenmanda vücut ısısını biraz artırıyor o kadar. ama cla iyiydi tavsiye ederim

4. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    kendi arkadaşım hardline l-carnitine ve ultimate l-carnitine kullandı 1 kutuda ortalama 4kg verdi.2.kutunun sonunda 8kg vermiş oldu.gayet iyi netice veriyor.yalnız diyet yapmak zorundasın.diyet yapmazsan paran boşa gider.

5. driftmania

driftmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben gnc nin carnitine ininden 150 kapsul bitirdim, 8 ayda 25 kilo verdim. Ama benim diyet cok sıkıydı hergun de 45 dk cardio yaptım

6. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    sen o ürünü kullanmasanda kilo verebilirsin 8 ay ciddi bir süre ayrıca antreman yapıyormuşsun tebrik ederim ne diiym :)

mhmtdmrc ve joker23 bunu beğendi.
  7. DaddyCooL

DaddyCooL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    kardeş sen aşmışın günde 45dk cardio la carnitin değil bir fiil yesen yine kilo verirsin 8 ayda :lol:
    helal olsun

ERMANvtec, maietnigri, umpQ ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. yeltum

yeltum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR HALA NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM...

BASEN YAĞIMI ERİTMEK İÇİN NE YAPACAĞIM...DİYET YAPSAM YÜZÜM VE GÖVDEM ZAYIFLIYOR.KONDİSYON BİSİKLETİ KULLANSAM. VE SPORDAN ÖNCE CLA MI YOKSA L-CARNITIN Mİ ALSAM ETKİSİNİ GÖRÜRÜM.
    YAZDİKLARIMI KİMSE OKUMUYOR MU? YA DA YAZIMA KİMSE DEĞİR Mİ VERMİYOR .BANA LÜTFEN YARDIMCI OLUN.BENİM SORUNUM ŞİŞMANLIK DEĞİL BÖLGESEL ZAYIFLAMA MÜMKÜN MÜ BUNUN İÇİN NE YAPABİLİRİM.GERÇEKTEN CLA VE L-CARNITIN BENDE BİR İŞE YARAR MI?

9. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    basen yağını eritmek için l-carnitine kullan....
    ama mutlaka kalça basen çalış...
    olay bu kadar basit...programını antrenörün yazsın yazmazsa yardımcı oluruz...

10. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Re: ARKADAŞLAR HALA NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM...

Slm. .

Eğer bayansan ki basenimi eritemiyorum dediğine göre öylesin :D Zaten bu bayanların karakteristik özelliğidir. Kilo alırken basenlerden veya göğüsten yağlanma başlar verirken de tam tersi en son basenlerden veya göğüsden yağ gider. Bununla birlikte 2 şey daha;

1-Bölgesel zayıflama yoktur. Ancak şöyle bir şey olabiliyor.;
    Daha önce bir bölgeyi ağırlık çalışarak geliştirip daha sonra çalışmayı "sadece o bölge için" bırakırsan bölgesel olarak biraz yağlanabilirsin. Ve daha sonra aynı bölgeyi tekrar çalışmaya başladığında kas forma girerek vücut o bölgedeki yağları atabilir. AMA bunu ben şahsen bölgesel zayıflama olarak görmüyorum.

2-Diyette isen özellikle basen böl. aşırı ya da zorlayıcı kilodaki bir ağırlık ile çalıştırma. Çünkü belkide senin yağ dediğin şey kaslanmış bir basen olabilir.

ÖNEMLİ NOT:
    Ben bayanların çalışma programından ve şekillerinden pek anlamam. Bu yüzden sadece bazı temel bilgileri ve düşüncelerimi yazmak istedim.

denizgnr97, joker23 ve draft bunu beğendi.
  11. yioktay

yioktay Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yazılım
    Slm
    Tonalin-Cla nın farklı bir numarası var mı???

12. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*bence, karnitin için, likit formu şeçin derim, daha etkili-daha pratik-daha zevkli bence... :D
    *örnek; weider liquid ama pahalı gibi, mesela hardline karnitin sıvı iyi...
    *tablet formundan ziyade, likit formu daha etkili geldi bana.... :)

saygılar... ;)

13. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Solgar'ın üzerine marka tanımam.
    Solgar'ın Maxi L-Carnitine,Chromium Picolinate,Tonalin CLA Ve Lipotropic Factors ürünlerini kullandım.
    Aşırı kilolu falan değilim fakat birazcık manyğım sanırım. :D Kedi gibi meraklıyım. :) Kendimi sürekli birşeylere kobay olarak kullanıyorum. :D
    Ama Solgar'a kefilim.Bu 4 ürün de etkili fakat2 ay düzenli olarak kullanılmalı.Faydaları 2. haftanın sonlarında farkedilmeye başlanılıyor.Bu bünyeye göre değişebilir.Fakat 4 beyazdan (yağ,tuz,şeker,un) uzak duracaksınız ve hiç değilse günde yarım saat yürüyüş yapacaksınız. (Şöyle 1 saat kardiyo çalışsanız tam süper olacak.) Dediklerimi yaparsanız zaten kilo verebilirsiniz fakat bu ürünlerle daha rahat ve daha hızlı kilo verebilirsiniz.Mesela ayda 2 kilo değil de 8 kilo verebilirsiniz gibi.

14. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    l carnitin zaten saftır hepside aynıdır bitek doz farkı vardır o yüzden çok değişçeğini sanmıyorum

MonsterMMORPG ve burak___sen bunu beğendi.
  15. manolyasmell

manolyasmell Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    l-carnitin + biraz karın kası

cla yi boşver cla dan bir sonuç alman için çok zamn geçmesi gerek oda kayde değer birşey değilparana yazık çoğu insanda öle diyor zaten.
    Basenlerin bence hiç bir zamn daralmayacak fakat kalça hareketleri o bölgeleri sıkılaştıracağı için o sinir görüntüden kurtulursun.üstelik sıkı olduktan ve kullanmayı bildikten sonra basenlerin sorun değil dişiliğini öne çıkaran bir unsur olacaktır.
    birde biraz göz oyunu yapmak daha mantıklı.kalçalı kadınlara kalçasız kadınlara oranla karın kası çok daha güzel duruyor.sende bunu kullanabilirsin.böylece zayıflayınca göbeğin içeri çöküp orantısızlık oluşmaz bilakis çok çekici olursun(örnek:shakira'nında kalçaları geniş,karın kasları olmadan düşün baya bi yavan olurdu heralde)
    +butip şeyleri hayat falsefesi haline getirmelisin beslenmeyi ve spor hareketleri bırakırsan daha yaşlanmadan o basenler börrçler :D hemen l-carnitin almaya koş ama genede basen kadınlara özel genetik bir olay olduğundan çok şey bekleme derim

seth bunu beğendi.
  16. ELLA

ELLA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Selam, Öncelikle proteini fazla, yağı çok az (hayvansal yağ hiç olmayan) ve şeker ihtiyacını meyveden karşılayabileceğin besinler içeren güzel bir diyetle başlamalısın.Bu diyetle beraber her gün düzenli olarak 30 dk kardiyo yaptıktan sonra 1 saate yakın disiplinli bir şekilde (daha çok baseni ve bacakları çalıştıran) aerobik ya da pilates yapmalısın ama ondan önce sana weider'in likit L-carnitinlerini kullanmanı tavsiye ederim antrenmana başlamadan 5 dk önce alırsan daha verimli olur ama yağ alımına çok dikkat etmelisin.Bunları diyetisyen ve spor eğitmeni gözetiminde yaparsan daha da verimli olur.böylelikle proteini bolca aldığın için kasların erimeyecek ve yüzünden kilo vermeyceksin.Ben bunları yaparak fit bir vücuda sahip oldum...(gün de en az 2-3 litre su içmeyi unutma )

Canan bunu beğendi.
  17. ELLA

ELLA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Weider'in likit L-carnitinini kullanıyorum.Daha önce hardline'ı kapsul olanını kullanmıştım ama tabiki Weider daha etkili.Tabletle likit arasındaki fark ise tabletin daha geç sürede reaksiyona girmesi ve etkisini göstermesidir.

18. ebruka2005

ebruka2005 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ben solgarın carnitinden kullandım , gerçi öyle uzun süreli kullanmadım ama açıkcası çok fazla bir etkisinide görmedim , tablet kullanıyordum antremanlara başlamadan yarım saat önce alıyordum , salona iş çıkışı akşam gittiğim için eve dönüşümde biraz geç oluyordu haliyle , bu carnitin bana uykusuzluk yaptı onun haricinde bi etkisini görmedim ben :):) ve bıraktım şuan kullanmıyorum , öyle enerji veriyor falan diyorlar ama kullanırkenki antremanlarımdan bile iyiyim şimdi , bence çok fazla umut bağlamamak lazım böyle şeylere , gerçekten etkili tek birşey var bence azimle çalışmak o kadar..

19. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

bunlar termojenik içerikli olmadıkları için serbest bırakılan yağ asitlerini enerjiye çevirmezler..

20. azazil

azazil Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese

Bana gülmeyin,ben bu ürünün ismini ilk kez duyuyorum burda da birkaç yazıyı okudum ama aklımda şu soru işareti kaldı

Şimdi bu ürün antreman sırasında yağları yakarak enerjiye dönüştürüyor,peki bayanlardaki meme yağ dokusuna da etki ediyormu,yani o yağ dokusunu da eritmesin sakın :eek:

Malum bayanlar kilo verince göğüslerde biraz küçülür :eek: Ürün ile ilgili yazıları okuyunca kafama takıldı :eek:

Sayfayı Paylaş