Hangi Koşu Bandı ?? Acill

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Yekmen tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yekmen

Yekmen Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Merhaba arkadaşlar kendimi tanıtmadan direk konuya girmek istiyorum ben 17 yaşında lise son sınıfta bir bireyim boyum 1.88 kilo 81 yağ oranı 12 ve 1-2 içerisinde koşu bandı alıcam yalnız almadan önce cok arastirdim ve bunu sizinle paylaşmak istedim bu arada 10-15 koşu bandı eledim yaklaışık 2 koşu bandı kaldı onların özellikleri söyliyim şimdi 2 şık arasında kaldım bir nevi buyrun :

Voit Green Hill Koşu Bandı özellikleri

Motor Gücü Sürekli: 1.5 hpTaşıma Kapasitesi: 110 kgYürüyüş Alanı: 40x120 cmEğim: 15 %Otomatik Eğim: Var Gösterge Bilgileri: Hız, Zaman, Mesafe, Kalori, Nabız. Hız: 12 kmGaranti Süresi: 60 ayProgram Sayısı: 6 adetKurulu Ebatları: 160x70,5x130 cmCihazın Ağırlığı: 60 kgKatlanmış Ebatları: 75x68x147 cmDiğer Özellikler: EFS,RS.Kollarda hız arttırma ve start/stop tuşları bulunmaktadır. Cihaz katlanabilir.Elden nabız ölçebilir.Tek pencereli mavi ışıklı lcd göstergesi mevcut.

ve

Voit Speed F1 Koşu Bandı

Motor Gücü Sürekli: 1.5 hpTaşıma Kapasitesi: 120 kgYürüyüş Alanı: 41 x 120 cmEğim: 2 Kademeli Manuel %Otomatik Eğim: Yok Garanti Süresi: 60 ayHız: 13 kmGösterge Bilgileri: Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız ve body fat. Program Sayısı: 12 hazır 1 manuel adetKurulu Ebatları: 164 x 73 x 129 cmCihazın Ağırlığı: 51 kgKatlanmış Ebatları: 110 x 73 x 137 cmDiğer Özellikler: Kollarda hız ve start-stop tuşları bulunmaktadır.EFS (yavaş düşme) özelliği mevcuttur.Body fat ile vücut yağ oranını ölçer.Katlanabilir ve taşınabilir. Rohs ve Ce belgesi mevcuttur.

Hangisini alıym arkadaşlar lütfen cok onemli ilginize ve yorumlarınıza şimdiden teşekkür ederim ..

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    2. daha iyi gibi duruyor.

3. Yekmen

Yekmen Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Ama onda otoeğimyok :S

4. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    2. daha mantıklı bir seçim gibi görünüyor.

Not: 2sinide kullanmadım.

5. Yekmen

Yekmen Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Yorumlar için teşekkür ederim ama Otomatik Eğim olması ve eğimin en az %12 olması hakkında bir kaç bilgi aldim bu arada ben fitnessa 3 gün gitmek zorundayım ygs hazrlandgm için diger 4 gün ise cardio günüm olucak bü yüzden bunu almam şart oldu

Sayfayı Paylaş