Hangi kitablar iyi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Rocky27 tarafından 9 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam

Ben kitab almak istiyorum hangisi .Hangisini tavsiye edersiniz

2. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    İyi yapmak istiyorsun ama maalesef kitapların resimlerini göremiyorum.
    Onlara bir el atsan bence daha kolay yardımcı olabiliriz.
    ;)

3. Guest

Guest Guest

Bak bu kitaplarin hepsi ayni degildir. Bugün amerikada firmalarin cikardigi kitaplarada göz atsan yinede farklilik olacaktir.

Ben sana MASSE TRAINING Steve holman nin kitabini tavsiye ederim.

Diger kitaplarda iyidir ama öncelikle yukaridaki kitabi almani tavsiye ederim.
    Ama bütün bunlarin disinda sana öncelikle ve sart gördügüm su kitabini almani tavsiye ederim ki keske türkceside olsaydi bu kitabin.

1 Satz Training (Dr. Jürgen Giessing) Firma Novagenics (fiyati 18-20 Euro)

4. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

ben bu kitablari almak istyiorum sen ne diyorsun .Kitablar iyimi

[​IMG]Die 8. Auflage Bu kitab acaba hangi yillinda yazildi.Sen bunu biliyormuzun ??????

[​IMG]Bu kitab acaba hangi yillinda yazildi.Sen bunu biliyormuzun ??????

5. Roid Rage

Roid Rage Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nowhere
    Arnoldun Encyclopedia Of Bodybuilding'i israrla tavsiye ederim. Icinde bilmeniz gereken hersey var. Hic aklimiza gelmeyen, unutulmus yada bilmedigimiz cok guzel egzersizleri gosteriyor. Diet bolumude harika....

6. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

kardeş
    ingilizcen varsa ANABOLİCS 2005
    YENİ ÇIKTI 2004 VERSİYONU BENDE VAR . MÜKEMMEL ZATEN O KİTAP EN ÇOK SATAN STEROİD KİTABI İNTERNETTE

7. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya

selam

Eminmizin anabolika 2005 cikta.Ben internette baktim ve bulamadim .Lütfen bir link verde bir bakim.Ingilizce yok sadece almanca var.

Eminmizin anabolika 2004 versiyonu cikta.Ben internete baktim bulamadin-Lütfen bur link verde bir bakim ...

8. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

9. Guest

Guest Guest

simdi steroid hakkinda ögrenmek istiyorsan o baska. Fakat yukarida acikca verdigin kitaplarda antreman icerikli kitaplar.

Clenbuterol kitabini tavsiye etmem cünkü kitabi yazan adam oldukca ucmus. Neredeyse clenbuterolu dünyanin en iyi maddesi haline getirmis. O kitabi okuyanlarin herhalde cogunlugu mutlaka clenbuterol kullanmislardir. Sabah aksam düsünsem o sekilde kitap yazamazdim herhalde :D

Anabolika 2003 yada 2004 kitabini da tavsiye etmem. Cünkü bilgiler oldukca yanlistir. Zaten avrupada bu kitabi kimse tavsiye etmiyor ve kitabin satisi durmus vaziyettedir. Müsterisi yok :)
    (adamlar sporculara 1500mg seklinde ve 25 hafta boyunca steroid kullanmayi uygun görüyor. Bu kitabdan ne hayir gelir ki :D )

Der SteroidErsatz kitabi uygundur. icindeki bilgiler gayet iyidir. Tavsiye edebilirim.

Fakat Roid Rage kardesde yazdigi gibi Arnoldun kitabini okumani tavsiye ederim. Almancasi var bu kitabin. Faydali bilgiler var her ne kadar eskide olsa.

Ama yine görüyorumki steroidde oldugu gibi sen ne okuyacagina karar verememissin. Her tür kitabi ortaya dökmüssün hangisi iyi diye soruyorsun?
    Amacini bir bilsem gercekten yardimci olcamda sende bir amac göremeyince bende sasiriyorum.

10. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

PANZEHIR ben bilmek istedim su clenbuterol kitabi ne zaman yazilmis hangi tarihte kitab eskimi yoksa yeni bir kitabi.Bana tarih söylüyebilirmizin..clenbuterol yeni versionu ciktimi

teroidersatz bu kitab yenimi yoksa eskimim.Hangi tarihte yazildi onu ben bilmek istiyorum.Ve steroidersatz yeni versionu ciktimi.

11. Guest

Guest Guest

iki ktapda eskidir ve 1993 ve ^1994 yillarinda yazilmistir. 10 a yakin baskisi vardir.
    Bu kitaplarin yenisi cikmadi.

12. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Bu kitablarini yenisi cikacakmi. cikacaksa ne zaman.Yoksa ben o kitablari alacam

13. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Bu kitablarini yenisi cikacakmi.Ve cikacaksa ne zaman. cikacaksa ne zaman.Yoksa ben o kitablari alacam

-----------------------------------------------------------

selam bu kiatblr nasil iyimi.Ben almak istiyorum.acaba ne zaman bu kitablar cikti .eskimi yoksa yenimi.ne zaman yazildi bu kitablar hangi tarihte

14. Guest

Guest Guest

Son postaladigin 5 kitab iyidir. Alip okuyabilirsin.

daha önceki iki kitabin yenisi cikacakmi onu bilemiyorum. Yazarlariyla yada matbaasiyla bir irtibatim yok :D

Bunun disinda Sen asil ne ögrenmek istiyorsun? Yani her telden kitabi ortaya dökmüssün.
    Istedigini tam söylede yardimci olalim.

15. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Bu 5tane gördün kitab eskimi yoksa yenimi.Ne zaman yazildi bu kitablar hangi tarih yazildi cikti bu kitablar.

16. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    van damme abi her konuda kararssızsın. cidden panzehir sabırlı adam.

git clenbuterol kitabını al. öbürünüde al. hangileri hoş geliyorsa. oku oku rahatla :oops: :oops: :oops: :p :x

17. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya

18. Guest

Guest Guest

Die Injection (2001 yilinda piyasaya cikti. Kitapda nasil dogru bir sekilde injeksiyon yapilir nelere dikkat edilmesi gerekilir gibi konular genis manada anlatiliyor. Tavsiye olunur)

Synthol (2002 yilinda piyasaya cikti. Synthol hakkinda genis bilgi var. Resimlerle konular iyi anlatilmis. Ögrenmek isteyenler icin tavsiye olunur.)

Insulin (2002 yilinda piyasaya cikti. Insulin adina ögrenecegimiz hersey mevcut. Konular uzunca anlatilmis. Fakat bazi fikirleri sporcular ve uzmanlar uygun bulmuyor ama yinede ögrenmek adina iyi bir kitap.)

Pro Hormone ( Tarihini tam bilmiyorum 2000 yillarinda basilmis olmasi gerekir. Kitab da pro hormon dedigimiz ikinci bir hormon maddesi vardir. Kendisi hormon degildir ama vücutta hormona dönüsmektedir. Ögrenmek adina okunabilir ama kitapda yazilanlarin bir cogu uzmanlar tarafindan uygun görülmemistir)

Super Arme (bu kitab da 2003 yilinda cikmis olmasi gerekir. Fakat icinde ki anlatimlar biraz abartma gibi olmus. Bu konulari bilmeyen insanlara tavsiye etmiyorum.

TAVSIYE ETTIGIM KITAP;

Heavy Duty (MIKE MENTZER)

19. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Acaba 2005 yillinda anabilika kitabi cikacakmi almanca .Yani mavi kitab anabolika 2005 cikacakmi yada baska bir kitab 2005 yada 2004 varmi

20. Rocky27

Rocky27 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    27
    Yer:
    Almanya
    selam PANZEHIR

Acaba 2005 yillinda anabilika kitabi cikacakmi almanca .Yani mavi kitab anabolika 2005 cikacakmi yada baska bir kitab 2005 yada 2004 varmi

[​IMG]Bu kitab iyimi ve hangi tarihte cikti ve yazildi

Sayfayı Paylaş