Hangi Kilo Aldırıcı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yigitavsar tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yigitavsar

yigitavsar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 1.90 boy 78 kiloyum uzun tipte kas yapım var kilo eksiğinden dolayı hocamında tavsiyesiyle kilo aldırıcı alıcam.
    Musclepharm arnold series iron mass
    Inner Armour Anabolic Peak gainer Gaspari Real Mass Probiotic Seriesseçenekler bunlar yeni olduğu için denemek amaçlı Arnold Series almayı planlıyorum. Ama almadan önce sizlerede danışmak istedim. Teşekkürler.

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Normal bir gunde kac gr karbo aliyorsun,nelerden aliyorsun yazarmisin

3. yigitavsar

yigitavsar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabah kahvaltida 1 yumurta 3-4 dilim ekmek ( tereyağı,peynir,zeytin ve tatlı reçel) ve sup. all day 1 adet
    Öğle yemeği iş yerinde standart genelde hergün 1 tabak pirinç-bulgur yada makarna,pilav ve tavuk sote yada kuru fasulye nohut mercimek tarzı yemekler.
    Akşamlar kesinlikle 3 dilim ekmek ve 200Gr. kadar tavuk yada kırmızı et yiyorum her akşam ve yanında pilav makarna gibi birşey. Ve hergün 1 tabak çorba kesin içiyorum.ve yemek üstü tatlı yerim ne varsa çikolata,şuruplu tatlı yada kurabiye.
    Akşam yemeğinden sonrada meyve yiyorum.
    Ama gün içinde yürüyerek çok mesafe gidiyorum işyeri-banka-resmi daireler arası.
    Ayrıca adaptasyon programındayım daha.
    Göbekte çok az ve bel simiti kısmında çok az yağ var ondan gayrı yağ yok sayılır vücudumda.

4. yigitavsar

yigitavsar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet arkadaşlar arnold serisi kilo aldırıcı aldım. 2ay sonunda etkilerini yazarım

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş