Hangi karbonhidratı almalıyım ?

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Zümrüd-ü Anka tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

En iyi karbonhidrat sizce ?

1. WEIDER Mega Mass

42,4%
  2. Universal Nutrition Gain Fast

12,1%
  3. Diğer (Belirtiniz)

45,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. liuliu

liuliu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

29 yaşındayım, boyum 1,68 ve kilom 45 civarı. Genetik olarak zayıf bir yapım var. İştahım genelde iyi, kilo almak için defalarca doktora gittim, değerlerimde sıkıntı yok. Bu aralar biraz daha zayıfladım ve psikolojimi cidden olumsuz etkiliyor. Yemek konusunda kendimi zorluyorum bol kalorili beslenmeye çalışıyorum fakat artık bir destek kullanmayı düşünüyorum. Kaliteli içerikli ve sivilce sorunu yaratmayacak bir ürün tavsiye ederseniz çok sevinirim. Bir an önce birkaç kilo almak istiyorum.

2. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Pro gainer ürünlere bakabilirsin. Aşırı tüketmedikçe sivilce yapacağını sanmıyorum ama yinede forumdaki kilo aldırıcılar bölümünü incelemenizde fayda var

Sent from my iPhone using Tapatalk

liuliu bunu beğendi.
  3. liuliu

liuliu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim. Sanıyorum proteinden çok karbonhidrata yönelmeliyim değil mi?

4. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Dengeli beslenmelisiniz diyelim ancak kilo alımı için tabiki karbonhidrat ancak; en önemli nokta sağlıklı karbonhidrat almak. Glisemik endeksi düşük karbonhidratlardan bol bol tüketmeye bakın. Supplement kullanımındansa besleyici ve dengeli bir beslenme sizin için daha faydalı olacaktır.

liuliu bunu beğendi.
  5. liuliu

liuliu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Detaylıca araştırma yaptıktan sonra Weider Mega Mass 2000 almaya karar verdim. Miktar ve kullanım önerilerine açığım. Teşekkürler.

UfkKcn bunu beğendi.
  6. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Weider sınıfının en pahalı ürünü onun yerine hardline progainer 5kg olanlar var onuda değerlendirebilirsiniz piyasada en çok satılan fp oranı en iyi olan üründür diye biliyorum

7. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 2 kez ara öğünlerde alabilirsiniz spor yaptığınız günler de ekstradan spordan sonra alabilirsiniz normal beslenmenizin yanında faydasını görürsünüz

8. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    dymatize super mass gainer veya
    Muscletech Premium Mass Gainer

9. mehmet güneş

mehmet güneş Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bizim hoca muscletech al dedi en iyisi dedi digerleride iyidir ama en iyisi bu

10. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    İki ürün de beş para etmez (3. ürünü göremedim yazınızda). Muscletech de almayın, içerisinde yüksek miktarda kreatin var. Kaloriyi çok yüksek seviyelere çıkaramazsınız o ürünle ve uzun süre de kullanamazsınız kreatin içeriğinden ötürü. size iki ürün önereyim, ikisinden birini almanız yeterli.

1- Dymatize Super Mass Gainer
    2- Twinlab Super Gainers Full Pro

Hem ekonomik hem de şahane iki kilo aldırıcıdır bunlar. Serious Mass'a da yönelmeyin. Bahsettiğim iki ürünle aynı içeriğe sahipler 99% ve fiyatı 240tl civarında. Size verdiğim iki ürün ise, 150-165tl civarında havale ödemeyle.

Supplaments-TR bunu beğendi.
  11. Samet.57

Samet.57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar 18 yaşındayım 1.82 boy ve 60 kiloyum çok fazla zayifim fitness a başlayacam ama 1 ay sonra şuan megamax diye bir urun kullanıyorum besin desteği fazla etkisi olmuyor karbonhidrat az herhalde artı olarak gainer kullansam 1 ay içinde kilo alirmiyim ne kadar alırım birde hangi gainer markası aliyim karbonhidrat miktarı fazla olsun. Şimdiden teşekkürler herkese

12. atheras

atheras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yemek yemeye fazla vaktim olmuyor vaktim olsa bile iştahım olmuyor çoğu zaman okuldur stajdır eve gelince ödevidir vs. iştahım olmuyor 60 kiloyken spora başladım 5kg hardline progainer kullandım fakat şekerli kakao tozuna para vermişim gibi hissettim yine de kilomu aldım düzensiz falan kullandım ama şu an 68-69 kg civarlarındayım . Progainerim bitti şimdi yeni bir gainer bakıyorum .

Aklımda dymatize ve optiumumun 5kg lıkları var değerli fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var

13. heycan

heycan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben 47 kıloyum dokuz ay önce basladım 52 kıloydum ama amacım kılo vermek degıldı sekıllenmektı bacaklarımı kalcamı gelıstırmeye calısıyorum . iştahımda yok proteın tozu kullanıyorum kendı agırlıgım kadar kaldırabılıyorum . bacaklarım kalcam sısınce kılo alıyorum bu kez karnımda kılo alıyor karnımı kasyapıyorum bacaklarım cırpı gibi kalıyor ben napıcam ya:( üstümü ınceltip altımı sısıremezmıyım ımkansızmı ? carnitin alıyorum tahta gıbı oluyorum . spora baslamadan cıkolata fılan yıyım zayıflamayım dıyorum sırtım yaglanıyor :( ya tum vucudum zayıflıyoır yada tum vucud sısıyor bi tavsiyesi olan varmı sımdı pıramıt squat yapıyorum gelişim var ama yavaş :( tamponu az buyuttum kaldırdım okadar . kollarım ıskelet gıbı olsun ıstıyorum kıcım kocaman olmazmı? 2 gun kardıyo yapıyorum kollar sırtım karın fılan gunde bır bucuk saat proteın almıyorum . ıkı gunde bır agırlık kaldırıyorum squatlar fılan o gun sadece proteın tozu alıyorum. diger gunler almıyorum kollarım şişiyor :( belim 60 cm olunca kalcamda kuculuyo bu nası bişey yaa ağlıcam :(

14. melihprlk98

melihprlk98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Muscltech mass gainer alacam 180 boyum 56 kilom 1 yil once hardline progajner 5000 kullanmistim 61 kilo olmustum ama spora 1 yil ara verince o kilolari verdim kaslarimda kayboldu simdi yeniden basladim mass gainer düsünuyorum nasıl kilo alabilirmiyim bilenler yardımci olurlarsa cok sevinirim yardımlariniza ihtiyacim var iyi forumlar

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Bütçene bağlı bunlar biraz :)
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ekim 2016 ---
    ama muscletech iyidir içeriğinde şeker oranı düşük sayılır. Bunun yanında musclemeds carnivor mass da güzel

16. melihprlk98

melihprlk98 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    En kötü mass gaineri alacam ama kullananlardan fikir sahibi olmam gerekiyor

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. keremiyo

keremiyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    ist.
    Bende yeni üye oldum arkadaşlar ilk beş protoin tozu hangileridir

18. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Kendi kullandıklarımdan örnekler verebilirim :
    optimuma bayılmıştım ama amerikadan getirdiğime ta ki buradakini içene kadar çünkü iki ülkedeki ürünler çok farklı.
    Ben buradaki ürünler arasında aşırı fark olduğunu düşünmüyorum. Hangisi kampanyalı ise onu al. Bir de ürünün içinde creatin varsa ona dikkat et. Çünkü creatin protein tozunda değerler kısmında protein olarak çıkıyor. Mesela 100 gramda 85 gram protein var diyor. Farzedelim 1 ölçek 30 gram ve 5 gramı creatin. Yani aslında aşşağı yukarı 100 gramında 18 gram creatin var. Ve işin özüne dönersek 100 gramda 85 gram protein değil 67 gram protein 18 gram creatin var.

19. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    weider premium multıpower nitrotech ultimede prostar optimum olimp ilk si asla değişmez 2 sini de kullandım off yani çok iyiler
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Mayıs 2017 ---
    benim bir abi kullandı sırtında yağlanma olmuş

20. odunadam18

odunadam18 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Boşuna o kadar para verme yazık bence.

Sayfayı Paylaş