Hangi Kadın Tipi Daha Güzel?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lady.V.Vivien tarafından 15 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Hangi Kadın Tipi?

1. Türk Tipi Kızlar

oy sayısı 31
    6,2%
  2. Avrupai Kızlar

oy sayısı 48
    9,6%
  3. Çilli, Kızıl Kızlar

oy sayısı 21
    4,2%
  4. Latin Kızları

oy sayısı 65
    13,0%
  5. Sarışın, Bronz, İri Göğüs ve Kalçalı kızlar

oy sayısı 124
    24,8%
  6. Siyah Saçlı, Beyaz Tenli, Renkli Gözlü Kızlar

oy sayısı 78
    15,6%
  7. Siyahi Kızlar

oy sayısı 3
    0,6%
  8. Marjinal Kızlar

oy sayısı 8
    1,6%
  9. Kaslı, Sporcu Kızlar

oy sayısı 49
    9,8%
  10. Uzakdoğu Kızları

oy sayısı 9
    1,8%
  11. Arap-İran Kızları

oy sayısı 12
    2,4%
  12. Hiçbiri

oy sayısı 8
    1,6%
  13. Hepsi

oy sayısı 33
    6,6%
  14. Diğer..

oy sayısı 12
    2,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 109 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

şunu söyliyim apaçileri,kırmançileri,çingenleri,çiyanları kısacası tipe bakıpta lan bu adam evrimini tamamlayamamış dediğimiz,cahil kesimden gelen erkekleri saymassak Türk erkekleri gayet de kibar.
    Ayrıca diyorsun ki Türk kızları sadece Türk erkeklerine böyle davranıyor, hayatında kaç tane yabancı erkek tanıdın allah rızası için, ya da kaç tane yabancı erkekle ilişkisi olan kız arkadaşın oldu :D:D:D
    Türk erkeğinin basit ihtiyaçlarını gideremeyen Türk kadınları ejnebi erkeklerin çığır açmış hazlarını nasıl gidersin bu çok komik oldu...

Not:Hiçbir şekilde Türk kızlarını yermek gibi bir niyetim yok,benim kız arkadaşım da bir Türk, burası bir tartışma ortamı neticede herkez kendi düşüncelerini söyleyebilmeli,destekleyen destekler, desteklemeyen de eleştirir...

Suçicek, 2157, Ocensers ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    eh bir zamanlar yazlık yerde yaşıyordum o yüzden tanımam normal:)
    yabancı erkekler düşünebilen canlılar oldukları için sadece ihtiyaçlarını karşılamaya lüzum yok. konuşabiliyorlar, biliyor musun?:D
    neyse banlanıcam artık konu dışı mesaj atmaktan:(

3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    terbiyesizlik edilmediği sürece bu forumdan kimse bannlanmaz,seviyeyi koruduğumuza göre korkmana gerek de yok...
    Yabancı erkekler emin ol Türk erkeklerinin yarısı kadar bile düşünmüyor,rahat olabilirsin, en basit örnek rus ırkı, rus erkekleri öylesine vurdum duymaz öylesine umursamazdır ki, bir rus kızı bir Türk erkeğini rus erkeğine herzaman tercih eder, bundan emin olabilirsin,bu sadece bir örnek basit bir örnek,
    çünkü Türk erkeği herzaman kadınını herzaman umursar,sahiplenir...

jkdo, 2157, Ocensers ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bro kaslı sporcu kadınlarda Zuzana Light'ı görsem ona verirdim oyumu. Resimlere bakmadan attım oyu :D Yinede sarışın ve kaslı candır

5. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    sarışın iyidir:)

6. steve fox

steve fox Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kız olsunda ona sonra bakarız :D

Efrahim, rockybalboa7, Danny Boy ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Sevgili Vivien soylediklerinin hicbirine katilmiyorum :) ben bulgaristanda yasiyorum ve bu konu tamami ile ego meselesi.Sen bir turk kizi oludgun icin konuyu cok fazla ustune almisin :) bu bir genelleme ve malesef dogru.isin ironisi de bunun sebebinin biz turk erkekleri olmasi :) Bir soz var ya kimseye hakettiginden fazla deger vermeyecekjsin diye ne kadar dogru soylenmis.Iddia ediyorum hic bir irkin erkegi kadina karsi turk erkegi kadar dusunceli sevkatli ve sahiplenici olamaz ve bu yuzdendir ki turk erkegi bu konuda kaybetmeye mahkumdur.Ironi de iste burada basliyor.Ne demis Napolyon herkes kendinde olmayan icin savasir.O yuzden ornek verilen rus kizlari turkerde sevkat sevgi ve saygi ararken turk kizlari da umursamazlik saygisizlik ve bir esya yerine konulmayi ariyorlar.Cok normal

jkdo, Azi, Efrahim ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    uzun uzun yanlış düşündüğünü açıklamak isterdim ama işte fazla uzun oluyor:)

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    hanımları biraz kötüledim gelelim erkeklere bir tarafı hem suçlayıp bir tarafıda övmek olmaz samimi gelmez kimseye bir kere bir kız gördüğünde hele birde konuşunca aklına sadece cinsellik gelenler çok fazla yolda yalnız bir bayan görünce sarkanlarda var birde hiç anlamam bir kız illa konuştu diye hemen yazmaya başlamalar bu yüzdende aslında kızlar pek bizle sohbet etmiyor çünkü dediğim gibi hemen sarkma durumu söz konusu oluyor özellikle düşük ücretli cafeler konserler barlarda yanında erkek arkadaşı olmasına rağmen kıza tip tip bakmalar çok olur elbette kibar efendilerimizde var örneğin benim gibi :Dgelelim kıskançlık konusu elbette yeri geldiğinde kıskanacağız zaten sıfır kıskançlık olmaz ancak çoğu erkek bunu abartıyor sevgilisini yada eşini canından bezdiren var hatta kıskançlık yüzünden eşini öldürecek kadar gözü dönmüş insanlarda var ne yazıkki anlat anlat bitmez

Son düzenleme: 27 Nisan 2012
    2157, Ocensers, Jess00 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Hehehh :) anlatabilirsin ben iyi bir dinleyiciyimdir ;) Rocky nin dedigi gibi cogu zaman tek tarafli yazdik kabul ama ben cevremde gozlemlediklerimden ve kiz arkadaslarimin durumundan yola cikarak bunlari bir ortak noktada toplayip bu sekilde bir cevap yazdim.Sadece dusuncem degil gozlemlerim de boyle ;)

11. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

ben neredeyse hiç görmedim o tarz insanlar. ama dediğin gibi kendilerine berbat muamele eden erkeklerin peşinden koşturan kızlar var, hatta iyi erkeklere kılıbık vs. diyen gavat kızlar da var.:mad: ama sayıları az benim gördüğüm. azınlık yani^^

12. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Aslinda demek istedigim tam olarak oyle degildi kendimi yanlis ifade etmisim :) Anti yi anlatmakti benim amacim ve anti seyler insani cezbeder ceker kendine.Soyle bir ornek vereyim Batman Dark Knight filmini bilirsin o film de akla ilk gelen Joker dir kimse cift yuz icin 5 kere o filmi izlemez mesela.Joker kotu adam cift yuz de oyle ama aradaki fark milletin o filmde jokere hayran olmasini sagliyor.Kotu adam karakterinin icinde baska bir kotu adam yarattigindan dolayi :) Gelelim gene biz turklere biz zaten kizlarin egolarini sisirmisiz ve herkes aynis seyleri yapmaya devam ediyor aradan siyrilip cikamiyoruz ve sonra da kizlar havali :) Yukarlarda bi yerde yazmistim galiba bu biz erkeklerden kaynaklaniyor aslinda :)Haa sorarsan ki turk kizlari ego lu mu diye evet egolu ama kendilerini sasirtabilecek olaylar karsisinda kolay dusen bir gard ;)

13. rakkibeni

rakkibeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Sarışın, Bronz, İri Göğüs ve Kalçalı kızlarseçeneği olduğu sürece bu anketin sonucu belli gibi :D

14. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara

yanlış anlamayın lafım siz ve sizin gibilere değil ama erkeklerde ne olsun ki kızlarda güzellik arayacaksın?! türk erkekleri dediğiniz erkeklerin boy ortalaması 173cm. Çok büyük fiyasko bir kere bu baştan. Diğer yandan batıdan doğua gidildikçe ters üçgenlik başgösteriyor. Bir avrupalının vücuduyla bir moğolun vücuduna bakarsanız ne dediğimi anlarsınız. Türk erkelerinde boy yok, vücut desen ters üçgen geneli. Bu türden erkeklerin de gidip çirkin kızlar adriana lima zannediyor kendini demelerinin hiçbir anlamı yok. Slav erkekleri tip olarak çirkinimseldir ama vücud ve boy olarak türk erkeklerinin genelini havada karada çarpar bu nettir.

Azi, rockybalboa7 ve Lady.V.Vivien bunu beğendi.
  15. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    kızıl saçlı, çilli, beyaz tenli ''ginger''lar ooooooooooooof

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kendi adıma konuşmam gerekirse her ne kadar çok bakımlı bir erkek olsamda 5 yıldır sporda yapıyorum düzgün bir fiziğede sahibim yüz olarakta yakışıklı sayılırım ama yinede isveçli norveçli erkeklerle yakışıklılık bakımından yarışamam avrupanın bir kaç ülkesinde bulunmuş biriyim gerçekten adamların çoğunda tip boy vücut var bunun tersini yazamam benimde demek istediğim çok çirkin bakımsız kızların bile yakışıklı erkek arayışı içinde olmaları hatta yakışıklı düzgün fizikli adam bulsalarda yinede havalı olmalarıdır yoksa tabiki bakımsız tipi olmayan karizması olmayan bir adamada güzel kızlar ayılıp bayılmaz elbette para işin içine girerse iş değişir o ayrı birde bayanlarda kabul etmelililer isveçli norveçli rus kızları kadar güzel olmadıklarını ne kadar çirkinseler o kadar güzel sanıyorlar kendilerini buda çok komik oluyor bence birde ters üçgen olmamak düzgün fiziğe sahip olmak bizim elimizde olan bir şey düzgün beslenme ve spor yapmak insana azda olsa yakışıklılık karizma çekicilik katar vücut kıllarını aldırırsın saçına şekil yaparsın giyimine özen gösterirsin al sana karizmatik yakışıklı adam ama tabiki iskandinav adasındakiler gibi olunamaz o ayrı boyumuzu değiştiremeyiz ama örneğin Tom Cruise 1.70 boyunda ama nice uzun boyluyu ezer geçer Brad Pittde aşırı uzun boylu bir adam değildir

Son düzenleme: 2 Mayıs 2012
    2157, HUMOR, Danny Boy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. MaviSimsek01

MaviSimsek01 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    latin kızları bence :)

18. henshav

henshav Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    tartışma çok ilginç bir hal almaya başladı,, sanırım birde '' HANGİ ERKEK TİPİ DAHA ÇEKİCİ ''gibi bi başlık açmanın zamanı gelmiş... bu durumda kızların ne düşündüğünü daha iyi anlamış oluruz...

19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
  20. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    o diğilde 60 000 küsür üyeden kaç tane kız var ? :)

rockybalboa7, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş