hangi hareketleri yapmamam gerekiyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve nickyok tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nickyok

nickyok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi vücut geliştirmenin boy uzamasına engel odluğu söyleniyor hangi hreketleri yapmamalıyım evde iki tane 8 kg dambılım var bunlar benim uzamama engel olur mu eğer boy uzamasına engel olacak hareketler varsa lütfen söyleyin o hareketleri yapmak istemiyorum olmadı vücut geliştirmeyi bırakmak zorunda kalacağım öncden böyle konular açılmış olabilir ben bulamadığım için böyle bir konu açtım

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    o ağırlıklarla herhangi bir sorun olmaz,üstten baskı gelmedikç.e boya herhangi ters birşey olmaz kaldıki; birçok ters görüşte vardır üstten baskı olan hareketlerin boy uzamasına katkı sağladığı bile söylenir.

Kısacası ; o evde olan ağırlıklar bir zarar vermez takma kafana.

3. nickyok

nickyok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bacak kaslarını geliştiren hareketler boyun uzamasını durduruyormuş boyum 168 cm en son ölçtüğümde omuz hareketleri ve bacak hareketlerini önceden yapmıyordum oralar gelişsin diye oralarıda yapmak istiyorum ama okuduklarımdan sonra kararsız kaldım omuz hareketlerini oturarak mı yapmalıyım ? ben zaten wu shu ya gidiyorum yani kung fu ya hoca kollarını güçlendir dedi ondan merak sardım

Sayfayı Paylaş