Hangi Gaineri Almalıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve erdekli01 tarafından 8 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erdekli01

erdekli01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Merhaba arkadaşlar direk konuya gireyim, boyum 1.83 kilom 62 yani çok zayıfım diyebilirim. Kilo almakta zorluk çekiyorum aşırı yesem tüm gün otursam bile kilo alamıyorum. Spora'da başlamayı düşünüyorum ancak önce birazda kilo almalıyım bu yüzden biraz takviye gerektiğini düşünüyorum. Arkadaşlarım gainer almamı söyledi yardımı oluyormuş internette de araştırdım bu şekilde kilo alanlar var. Aklımda 2 gainer var biri Hardline Progainer 5kg diğeri
    dymatize nutrition super mass gainer 5443g, fazla bilgim olmadığı için birilerine danışma ihtiyacı duydum, sizce hangisini almalıyım hangisini alırsam daha çok ve daha hızlı kilo alabilirim ? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler :)

2. limitofthemind

limitofthemind Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dymatize öneririm.

3. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikli planınız kalori, makro sayımına başlamak olmalı. Günlük kilo almak icin belirlediğiniz makro hesabınız doğrultusunda eksiklerinize ne kadar kapatabiliyorsunuz bir ona bakın. En son aşama da bu makrolara uygun bir supplement secin. Ölçeklendirmenizi de buna göre yapın. Örneğin günlük 50 gram karb açığınız oluyorsa ve bu bir ölçek gainera denk geliyorsa 1 ölçek kullanın.

Sayfayı Paylaş