Hangi Gainer ı Almalıyım?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MelonGuy tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MelonGuy

MelonGuy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaha Arkadaşlar

172 boyunda 50 kilo bir insanım 1 ay oldu. Spora başlayalı başlamadan önce 48 kiloydum nutrend gold gainer kullanıyorum bu gainerın tadı çok şekerli. Şeker kullanmayan bir insanım genel olarak çay, kahve vs. Bana tadı iyi olan şekeri çok olmayan bir gainer önerebilir misiniz? Elimdeki bittikten sonra Hardline veya Optimum Serious Mass kullanmayı düşünüyorum bunlar hakkındaki düşünceleriniz nedir? Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

2. LoWzeR

LoWzeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    hardlineyi asla tavsiye etmem 5 kg bitirdim sadece 2 kilo alabildim ama Serious Mass gerçekten iyi daha kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var ve gayet sağlam bir ürün.
    belki herkezde öyle etki yapmaz onu bilmiyorum hızlı bir metabolizma varsa benim gibi eğer serious mass. hardline sakın alma paraya yazık çok pişman oldum.

3. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    Cnt muscle yeni aldım 6 kilo 0 şeker olduğu için tercih ettim . Alman mali . 1 ayda bitiyor inşallah güzel verim alırım . İstersen arastirabilirsin

Sayfayı Paylaş