Hangi CLA?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Arkheophoto tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Arkheophoto

Arkheophoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese iyi haftalar dilerim,
    Multipower' ın L-carnitine Liquid 1800 mg ı kullanıyorum ve CLA ile beraber kullanmak istiyorum ancak bir türlü doğru CLA yı bulamadım. Bir bayan arkadaşım G N C nin 1000mg CLA sından kullanıyor ben Multipower almak istedim Double Efect diye bişey çıktı karşıma. G N C için yemeklerden önce al demişler arkadaşıma, Multipower ı araştırdım gittiğim salondaki yetkiliyle de konuştum Multipower yemeklerden sonra kullanılıyor G N C yi futbolcular filan kullanıyor bence iyi değil dedi. Kafam sütlaç oldu. Doğrusunu bilen bir arkadaş beni aydınlatırsa uygun bir CLA ile L-Carnitine' i kombine edip kullanmaya başlyayım artık. Şimdiden teşekkür ediyorum.

2. prediction

prediction Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    2 aydır hardline cla one kullanıyorum düzenli kullanım ve cardio ile iyi sonuçlar aldım öneririm yemekten 30 dk önce alınıyor.

Arkheophoto bunu beğendi.
  3. Arkheophoto

Arkheophoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hardline a da bakarım birazdan, en çok double efect olayını merak ettim. Daha önceden Multipower CLA olarak çıkıyormuş sonra Double efect olarak farklı bişey çıkartmış şimdi tekrar kaldırılıp CLA olarak çıkacağını söylediler nekadar doğru bilemiyorum. Yada neden kaldırdılar onuda bilemiyorum.

4. Arkheophoto

Arkheophoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Thermo yakıcıların iyi olduğunu okudum, L-carnitine yanında bunlardan biri kullanılabilirmi acaba?
    Mesela "M H P TakeOFF" marka var, daha iyilerinin çoğu stoklarda görünmüyor.

5. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Thermolar konusunda birşey diyemem.Bir termojenik in firma açıklamasında kalp atış hızını arttırdığını yazıyordu, kilom dolayısıyla uzak durmayı tercih ettim.Ben hardline ın tek başına l carnitinini kullanıyorum yürüyüş yaparken şahsım adına memnunum.Yanına hardline CLA ısmarladım, kargoda sıkıntı çıktı, bugün telefon ettim yarın getirecekler.Lakin şöyle bir gerçek var, L carnitin ve cla yı birlikte kullanmanda sakınca yok ama tam etkisini görmen biraz zaman alır.Forumda başlık olarak açılan bir konuda kullananlar görsel sonuçları 2 yada 3 aydan sonra gördüklerini söylüyorlar.Sanırım birazda insanın metabolizmasına göre değişiklik gösteriyor etkisi.L carnitinle cla yı birlikte kullanabilirsin sıkıntı olmuyor, ama zayıflarken proteinli yiyecekler yemeye de dikkat et, zayıflayayım derken kas kaybı yaşama.

6. Arkheophoto

Arkheophoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Baya sağlam besleniyorum sanırım, beslenmeyle ilgili bölüme de yazmıştım ama biraz arttırdım yiyecekleri;
    sabah (06.00) kahvaltıda; 150-200 gr Lor, 1 tam yumurta+5 yada 6 beyaz yumurta + sütle yulaf ezmesi ve bir bardak yanında ekstra sıfır yağsız süt içiyorum
    09.00 - 10.00 gibi 1 tane Etiform mısır patlağı yada 10tane kadar badem
    12.00 de öğle yemeğinde 160 gr tamamen yağı süzülmüş ve kağıt havluyla sıkılarak yağından arındırılmış light ton balığı - 200-250 gr kadar haşlanmış göğüs- hiç biri olmadı çarşıya inip bir çupra ızgara yanında bol salata bunlardan birini tercih ediyorum

15.00-16.00 arası ya iki tane yulaflı bisküvi yada bir tane ekşi yeşil elma yiyorum

eve 6da dönüyorum işten 6.30 da yine balık-tavuk gibi yiyeceklerden birini tercih ediyorum, yanında 150 gr kadar kepekli pirinç lapa, makarna, arpa şehriye, buharda ıspanak, brokoli, karnıbahar bunlardan birini tercih ediyorum. ve 2 saat sonra spora gidip 1 buçuk saat içinde biraz ağırlık çalışıp kardio yapıyorum
    22.00-23.00 arası az bişey fındık yada badem yiyorum yine.

Programım şimdilik bu, ekstra toz filan kullanmıyorum.
    Sanırım yarın CLA siparişi vereceğim, açıkcası isminden ötürü Multipower ın Double Efectini çok merak ettim içerikte biber filan varmış carnitinle bir deneyeceğim belirttiğiniz süre, umarım değişiklik olur.

7. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Kaliteli acı kırmızı pul biber bul, bünyenin kaldırabileceğini yakışacağını düşündüğün yemeklerle birlikte kullan zaten thermolar gibi vucut ısın artıyor.Acı kırmızı pul biberin içindeki kapsaisin maddesi bu etkiyi yaratıyor.Hemde kilo vermede etken madde olarak diyetisyenler söylüyor kapsaisin i.Aslında thermoları araştırdığımda içeriği kapsaisin (biber diye yazıyorlar) yeşil çay mate gibi zayıflamada etkili bitkiler ve L carnitin var.Dediğim gibi thermolar için kalp ritmini arttırdığını duyduğum için sadece L carnitin kullanıyorum bir de cla kullanacağım.Thermolar konusunda kullananlar çok daha iyi yorum yapar etkisi konusunda ama arkadaşlar sanırım pek vakit geçirmiyorlar forumda.

8. Arkheophoto

Arkheophoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorum için teşekkür ediyorum.
    Mutipowerdan vazgeçtim, Ultimate 1000mg CLA sından siperiş vermiştim, kutunun içine ufak bir paket "nitro tech whey isolate + lean muscle builde" koymuşlar eşantiyon. Tamamen ingilizce yazdığı için kullanımını çözemedim, bilen varsa nasıl kullanıcam bunu spor sonrası tarif edebilirseniz çok sevinirim.

Sütle içerim büyük ihtimalle ama hiçbiey anlamadım yazılanlardan. Nekadar süte karıştırıcam, paketin tamamını mı karıştırıcam hiç bir bilgim yok daha önce de hiç kullanmadım Protein tozu. heee tabi bu arada protein tozumu onuda bilmiyorum :))

Sayfayı Paylaş