Hangi Body Salonu ? [Badiye Başlamam İçin Çok Önemli]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dewanksta tarafından 11 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dewanksta

dewanksta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben avcılar cihangirde oturuyorum.yakınlarımda 50 TL bir salon var.avantajları yakın olması ve 50 tl olmasıdır.dezavantajları ise sahibin akşama doğru gelmesi ve gereken ilgiyi göstermemesi.badiye başlıyıcam ama o salona gitmek istemiyorum içime sinmiyor.bir salon daha var ama bana uzak.4-5 km lik uzaklıkta.ancak avantajları oradaki hocanın çok iyi ilgilenmesi.aletlerin eski olmaması.birde oraya gidipte kas yapmıs canlı örnek arkadaslarım var.ancak 70 TL ! benim icin pahalı..

sizce hangi salona gitmeliyim ? yakın ama içimin sinmediği bir yere mi yoksa uzak ama kendini kanıtlamıs bir yere mi..yakın olan yerde de tüm aletler var sanırım
    .

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    70 lıralık salonun bırde gıt gel yol masrafı olacaktır.
    E ortalama 100 lıra yaptı de orası 2 gunde bır gıtgel yaptın desek.

Fazla gelıyorsa mecbur 50lık yakın salona gıdeceksın ve bol bol arastıracaksın beslenme ve ıdman konusunda, arkadaslarına danısacaksın nasıl programlar uygulayıp nasıl beslenmısler dıye.

Unutma, her ıkı salonda da agırlık kaldıracaksın zaten.
    Onemlı olan ne yedıgın.
    Aradakı 50 lıralık farkı tavuga yumurtaya yatır bence.

dewanksta bunu beğendi.
  3. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    katılıyorum

uzağa gitmek bıkkınlık verebilir. yorgun yorgun dönüş insanı zorlar.

bir diğer nokta salındaki inasn kalitesi. yakın arkadaşlarının yada sana uyan bir çevrenin olması iyi. ne aşırı zengin artistler nede apaçilerin olmaması gerekiyor bence bir salında :D

dewanksta bunu beğendi.
  4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    70 tl dediğin salon space gym sanırım... spora başladığım ve biçok şeyi borçlu olduğum salonumdur... sahibi inanç egeaka öz abim gibidir yardımcısı da mazlum koçinoğludur kardeşim gibi severim... hala izin günleri orda idman yapıyorum, o salondan bi çok şampiyon çıktı ve arkadaşlık ortamı süper, uyumsuz adam barınamaz... bence iyi düşün aylık 20 tl için kendini yakma...

dewanksta bunu beğendi.
  5. dewanksta

dewanksta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    70 lik uzak salona gidipte bıkkınlık yapacağından korkuyorum.ayrıca yemek konusunda protein hapı almayı düşünüyorum.her gün yumurta , et kim yapacak ki bana :D ayrıca şunuda belirtmeliyimki yakın olan salona giden arkadaşlarım var..orada arkadaş çevrem var ama 70 lik uzak salonda yok.

6. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    yakın salon şart dostum. ilk 3 ay zaten suplement gereksiz. bir kenara koy 100-150 tlye al

dewanksta bunu beğendi.
  7. dewanksta

dewanksta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu gerekli bana.çünkü zayıfım.yaklaşık bi 10 kilo almam lazım..o kilolarıda kas olarak almayı düşünüyorum.

8. Emiroa

Emiroa Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Erdek
    Ben Erdek'te salonda çalışırken motivasyon konusunda zorlanıyorum... Çünkü salona gelenlerin sadece 1-2 si bu işi belirgin bir program dahilinde yapıyor... Geri kalanlar sadece ağırlık istasyonlarını ve dambılları gereksiz yere işgal ediyor...Salona verdiğim aylık 40 tl.Bana uzaklığı 2 km ve araçla gidebiliyorum..

İş dolayısı ile 1 aydır bulunduğum İstanbul Pendik'te salon 90tl. uzaklık 5km ve bu uzaklığı 20 dk. bisiklet kullanarak aşıyorum..

Erdek'teki salonda antremanım 1 saat 10 dk civarında...
    İstanbulda 2 saati biraz geçiyor...

Sebep; motivasyon...
    İstanbul'da planlı programlı çalışan ve benden daha iri arkadaşlar var... İster istemez bu bende daha fazla mücadele isteği doğuruyor... Hareketleri daha düzenli, kasılmaları daha iyi hissedecek şekilde yapmamı sağlıyor... Daha istekli ve daha disiplinli oluyorum...

20 tl. ve mesafeyi bence gözünde büyütme.... Eğer ki pahalı olan salonda daha iyi bir çalışma ortamı yakalayacaksan düşünmeden oraya git..Benim tavsiyem bu yönde...

dewanksta bunu beğendi.
  9. dewanksta

dewanksta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi güzel yazmışsınız da.benim arabam yok oraya gidecek.ve orada arkadaş çevrem yok.avantajı br akıl hocası olması..

Sayfayı Paylaş