Hangi antreman sizce?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve legal tarafından 1 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. legal

legal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba bu forumda ilk mesajım ve şöyle bir soruyla başlıyorum . yaş 19 kilo 70 boy 1.77 ... Yaklaşık 1yıldır düzensiz :) spor yapıyorum 2 ay yapıp 1 ay bırak gibi . Ve belediyenin salonuna gidiyordum dedim bu kez bırakmayım diye 3 aylık özel bir spor salonuna başladım gittim ordaki hoca vücut güzel dedi ve benimle daha önce hiç çalışmamış bir arkadaşım vardı . ikimizede program yazdı . Program şöyle : 1.gün göğüs 2.gün sırt 3.gün biceps -triceps 4.gün omuz 5.gün kalf -bacak
    Ama ben bu programı sevmedim yani şöyle ben alışkın olduğum şekil .: 1.gün Göğüsten sonra pazu 2.gün sırt - arka kol gibi .. Sizce hocayı dinlemelimiyim ve Hergün tek bölge çalıştırmak sizce nasıl ?

2. legal

legal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok yani bi cevap ?

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Yani burda bize soruyorsan kendi adıma asla triceps ile bicepsi aynı gün çalışmam kol kası küçük kas grubunda o kadar hareketi kaldıramaz kendi adıma konuşuyorum ikisinide aynı enerjiyle çalışamam yorulur kol.

bana kalırsa 2. program daha mantıklı hocanınki ben olsam çalışmazdım nedeni biceps triceps aynı gün olması ve haftada 5 gün salona gitmek yorucu olucağından.

Sayfayı Paylaş