hangi amino asit vücuduma daha uygun?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sovereign tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    kendim hakkında bilgi vermem gerekirse
    1.82 boyundayim.68kg yim.
    kendi agirligimda bench press max olarak yapabiliyorum 4 tekrar.
    kollar sogukken 34 santim normalde 12kg le çalışıyorum bisepsleri dumbel ile 15 e kadar cikiyorum.z barla da 30kg 6 tekrar.
    antremanlarda kendi sinirlarimi zorlamaya calisiyorum.sizce universal amino 3001 mi alayim yoksa Animal Pak mi alayim? karar veremedim ben.
    tesekkürler

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    vücut ölçülerini yazman birşeyi değiştirmez bu konuda....sen daha yolun cok başındasın, bu konunun tecrübesini kendi vücudun üzerinde deneyerek göreceksin...anatomini yalnızca sen biliyorusn, nabıza göre şerbet vereceksin...ama yazdıklarının arasında şunu net olarak söyleyebilirim ki, anmal pak şu an senin için gerekli bir supplement değil, anmal pak güç artışı saglayıp + iyi bir beslenmeyle kütle artışına yardımcı olabilir..ama tabi senin ne kadar iyi beslendigini de bilemiyorum...ne kadar yükske beslenme bilincine sahipsin şu an?...

amino tercihin cok güzel...amino asitler arasındaki en iyi amino bence...ama şu an ona bile gerek yok, dogal yollarla bünyeni biraz zorla, supplementsiz sınırları ne kadar zorlayabildigini görmeye çalış,hemen olmuyor diye supplementlere başvurmak cok yanlış...kapasiteni zorla iyice, sagdan soldan kulaktan dolma bilgilerle kendine bir yol çizme...kendi rehberin kendin ol...özet olarak, senin için şu an supplementlere gerek yok ilk önce vücudunu biraz hırpala....ama zamanın yoksa sadece protein tozu kullan derim....kolay gelsin..

sovereign bunu beğendi.
  3. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    2 aydir protein tozu kullaniyorum.beslenmeme dikkat ediyorum forumda önerilen çoğu antreman öncesi-sonrasi besinleri alıyorum.her gün 8 saat uyku vs.fakat ihtiyac duyuyorum gibi gelmeye başladı artık vücudumu çok hırpalıyorum geceleri ağrıdan uyandığım oluyor bazen lazım gibime geliyor artık.yorumun için çok sağol ama kafama koydum alcam :) senin başlıgına baktım günde 30 üstü yumurta yiyebilceğimi zannetmiyorum gerci bana 6-7 tane yeter kütlelerimiz açısından fakat oda zor biraz :)))

Sayfayı Paylaş