Hangi şekilde olur?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve thebb tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. thebb

thebb Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim öğrenmem gereken bir konu var inşallah yardımcı olursunuz..Şimdi ben diet yapıyorum. Programım şöyle;
    sabah kalkınca ballı limonlu sıcak su içerim. sonra kahvaltı (domates peynir zeytin salatalık biber ve 1 tane yumurta yanındada şekersiz yeşil çay veya siyah çay.).okuldan 1 gibi gelirim (okul gidiş geliş 4km) eve gelince ekmeksiz sebze yemeği ve yeşil salata yerim içecek içersemde az tuzlu ayran içerim. 1 saat sonra http://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ell-t8554.html adresindeki hareketleri yapıyorum dumbellerle kas kaybı yaşamamak için.aksaşm üstü 4 gibi bir kase yogurt yerim akşam yemeginde 6 gibi de tavuk kırmızı et veya sebze yemeği yerim ekmek hiç yok. 7 gibide meyve yerim ve o saatten sonra sudan başka birşey yemem,içmem.Arasıra yeşil çay içerim akşamları. 17 yaşındayım 177 boyum 77 kilom. Amacım 70-72 kilo olmak ve birazda sıkı vücudumun olmasını isterim eğer yaptıklarımda bir hata varsa lütfen uyarın. Yorumlarınızı beklıyorum teşekkürler - Hafta sonu da kardiyo yaparım koşu-yürüyüş. Ve her akşam basket oynarım.Benim isteğim şu yapacagım agırlık çalışmalarının çok fazla hacim kazanmasını istemiyorum sadece parçalıymış gibi durması ve sağlam olması lazım yani 37 cm kol felan yeter.(suan kolum 35cm ama yagda var yaglar gidince azalacaktır ölçü.)Bunun için agırlık olarak beni zorlamalımı yoksa zorlamamalımı ve set olarak 20 x 3 mü daha iyidir yoksa 30 x 2 mi?

Son düzenleme: 20 Eylül 2011
  2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.610
    Ödül Puanları:
    123
    Yanlış bir diyet izliyorsun, beslenme ile ilgili şu yazıyı okuyup, bir beslenme düzeni belirlemeni öneririm.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş