Hangi ürünleri satın almalıyım lütfen yardım hocalarım..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bebeqte5tur tarafından 15 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,ben 3 senedir düzenli antreman yapıyorum, sormak istediğim bu bcaaa,creatin,glutamin bunların hepsi amino asitmi,hepsinimi almalıyım yoksa,bunlar piyasada farklı isimlermi..birde anabolik maddelerin özelliği nedir?anabolik nedemektir

2. Iron_Man

Iron_Man Üye

Beğenileri:
    262
    Ödül Puanları:
    0
    Bcaa,creatin ve glutamin farklı yapılardaki amino asitlerdir..Hepsinin işlevi ve görevi vücudumuzda farklı şekillerde olur..Bcaa yı idmanlardan sonra yorulan ve yıpranan kasların hızlı tamiri için, kreatini güç ve performansını artırmak için(aynı zamanda adele kazanımını) glutaminide idmanlardan sonra pozitif anabolik etki ve hızlı adele onarımı için kullanabilirsin(ayrıca l-glutamin amino asidi gh salgısını hızlı oranda artırdığı için gece yatmadan önce almanda fayda var)Düzenli idman yapıyorsan bu ekbesin çeşitlerini kullanabilirsin..Anabolik denilen şey ise anabolik steroiddir yani testosterondan sentezlenerek elde edilen anabolizan maddeler..Bu maddeler vücudunda protein sentezini artırır adele ve kas gelişimini normal oranların kat kat üstüne taşır..Fakat bir çok yan etki gösterirler..Tavsiyem anaboliklerden önce bu sorduğun ekbesinleri kullanman daha sonra araştırman ve amacın doğrultusunda bu ürünleri araştırmaya yönelirsin..Saygılarımla iyi çalışmalar...

3. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    böyle bir soruya verilebilecek en iyi cevaplardan birisi verilmiş. küçücük bir not, creatine amino asit değil. doğal bir gıda desteği. birincil kaynağı bazı balıklar ve kırmızı ettir.

steroidleri de boşver, sağlığına yazık. steroide gelene kadar daha cok yol var önünde.

Sayfayı Paylaş