HANGİ YOLU SEÇMELİYİM (Kilo vermek, yağ yakıcılar)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Berimbau tarafından 10 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

1. Berimbau

Berimbau Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır böyle bir forum arıyordum. Paylaşım gerçekten çok güzel...

Benim sormak istediğim birkaç konu var cevap verirseniz sevinirim:

Bundan 1 sene önceye kadar düzenli bir şekilde spor yapıyordum, 2 sene kadar Bodybuilding ile uğraştım 5 sene kadar da capoeira yaptım yalnız iş hayatı koşuşturmaca derken 1 senedir spora ara vermiştim. 90 olan kilom 115'e kadar fırladı 1 sene içinde. Malum yaz ayları geldi spor salonuna başlayalı 2 ay oldu ama kilo vermem yeterince hızlı değil.

Bende ek ürün kullanmaya karar verdim. Foruma girince kafam karıştı birsürü ilaç ismi dolanıyor hangisini seçeceğime şaşırdım.

Sizden ricam,

Hangi ek ürünü kullanmam, yada hangi ilaçları beraber almam gerekiyor. Özellikle karın bölgesindeki yağları vermeyi çok istiyorum.

Diyet le birlikte kas oranını koruyup yağ yakımını özellikle göbek bölgesindekileri yakacak bir ek ürün tavsiyeleriniz nelerdir.

Şu anda piyasada Cla adıyla satılan bir ilaç var abdominal bölgedeki yağların yakımını hızlandırır gibi açıklaması var. Ne kadar yararı var bilmiyorum.

Tavsiyeleriniz bekliyorum

Saygılarımla,

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    öncelikle sitemize hosgeldin.

Bu kilolari yani 90 kiloya inmen biraz zaman alir.
    ben ilac kullanmani tavsiye etmem, cünkü anlayabildigim kadariyla kilo almanin bas sebebi beslenmen.

Onun icin beslenmeni düzeltmelisin + Cardio yapmalisin.. CLA´ye gelince burada baya kisi almaya basladi, ama tanidiklarim memnun degiller.

3. Berimbau

Berimbau Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın Despo yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim,

Bende şu anda diyet programı ve cardio yapıyorum. Ama bir şekilde karın bölgesindeki yağları yakmayı hızlandırmam gerekiyor.

Cla şu aralar çok populer olmaya başladı, ne kadar yararlı olduğu konusunda bende bir fikir sahibi değilim. Kullanıp öğreniceğiz galiba.

Benim sormak istediğim bunun gibi yağ yakıcalar varmı türkiye de sizler tarafından kullanılmış

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ne gibi ? ilaclarmi yoksa dogal olaraktanmi ?

5. aren

aren Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende boyle dusunuyordum.piyasada bir suru urun var.ne kullansam diye.arastirmalarim sonucunda CLA bana en mantiklisi geldi.yagsiz kas kutlesini arttirmasi ve bagisiklik sistemini kuvvetlendirmesi en belirgin ozellikleri.1 ay boyunca kullandim ve karin bolgemdeki yaglanmalar gozle gorulur bir sekilde azaldi.ancaaakk...bu hapi aldiktan sonra muhakkak egzersiz yapmalisiniz.yoksa gonul rahatligiyla soyleyebilirim ki hic bir ise yaramiyor. (test edildi,onaylandi)

Sayfayı Paylaş