Hamlıkdan sonra uzun süren kol ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve syncmaster tarafından 1 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    6aylık bir aradan sonra antremanlara geri döndüm yanlız antremanı fazla kaçırdım kollarımı 3 gündür tam açamıyorum ve antremanada gidemiyorum.
    Şimdilik kas gevşetici ve krem sürüyorum pazularımı ovaladığım zaman ancak kolum 1,2 dk lık rahatlığa kavuşuyorum sizce ne yapmayalım? Herkeze sağlıklı sporlarduh

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Yakında geçer istersen amino asit filan alabilirsin iyileşme süresini kısaltabilirsin.

syncmaster bunu beğendi.
  3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Amino asite falan gerek yok hamlığın geçmesi için.Çoğu sporcu senin gibi yapıyor syncmaster yani hamladı mı elini ayağını çekiyor her şeyden.Ben hamladığımın ertesi günü ise tekrar salona gidip hamlayan bölgeleri çok hafif ağırlıklarla açarım.Ve inan bana ilk setten sonra hamlık falan kalmıyor.

syncmaster bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    bende 4 aylık bir ara verdikten sonra çıktığımilk idmandna sonra ortalama 10 gün gidemedim...bu çok yüklendiğinden değil...normal ..

sıfırdan başlayan birindede ağrı olur..ama bizler gibi uzun süre gidipte belli bir süre ara verip tekrar başlayanlarda oluyor bu...acını çok iyi anlıyorum...zor gerçekten...

yapacağın tek şey..dinlenmek ağrıların azaldıktan sonra devam etmek...

kolay gelsin...

syncmaster bunu beğendi.
  5. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle ilginizden dolayı sağolun. pozitron aslında idmana gidip hamlayan bölegeleri düşük ağırlıklarda ısıtmak fikri banada uygun geldi yanlız bilinçsizce iş yapıp sakatlanmakdan korkdum sonuçda risklerle dolu bir spor yapıyoruz :)

Demircan 256 'nında dediği gibi en iyisi dinlenmek sanıyorum. Ama halada spora gitmeyi kafamdan geçirmiyor değilim canım yandıkçada boşver bekle diyorum.

6. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Bu sporu adam akıllı yaparsan sakatlanma ihtimalin spor salonuna giderken üstüne uçak düşmesi ihtimali ile eşdeğerdir.Hareketleri nizami ve ideal kiloda yaparsan sakatlanmayı bırak aksine çok daha sağlıklı biri olursun.Söylediğim herşeyi kendi bizzat kendi üzerimde deneyip buraya yazarım.Ve çok şükür şu ana kadar bi sakatlık yaşamadım.

Azi ve syncmaster bunu beğendi.
  7. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben dikkatsizliğim nedeniyle bir iki sakatlık yaşadım o yüzden artık temkinli davranmak istedimkafa_Tabi neticede bende sana hak veriyorum.thums:

Sayfayı Paylaş