Hamam otu Yağı mı Tüy Dökücümü

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Hikaruzz tarafından 15 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hikaruzz

Hikaruzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Body yapıyorum haliyle kıllar vücudu kötü gösteriyor. Ben de kıllardan kurtulmak istiyorum yani Ağda yaptım fakat sivilcelenme gibi yönleri var
    tüy dökücü kremde artırıyor diye biliyorum jilet deseniz zaten ne işime yarar ne işime gelir
    Hamam Otu Yağı kullanıyormuş benim spor hocamda ondan duydum. Kullanan var mı ya da hakkında bilgisi olan?
    Ya da Tüy dökücümü önerirsiniz
    göğüs bölgeme ağda yaptım sivilceden geçilmiyor ortalık şuan ve acısı da yanına kar kaldı

2. massacrewin

massacrewin Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben hamam otu tozu aldım, tozla döktükten sonra yağınıda kullanırsan azaltmaya başlıyor düzenli kullanımda.

3. DrHyde

DrHyde Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İstanbul
    Alacaksan kökünden almak gerek en iyi seçenek ağda. Yoksa kıllar baş gösteriyor, uçları sivri oluyor. Konforsuz ve komik bir görüntü ortaya çıkıyor.
    Yapılan araştırmalara göre bayanlar kıllı fakat kılları bakımlı ve kısaltılmış erkekleri seviyor. tamamen kılsız çok feminen kalıyor. kendine bir trimmer alıp en yüksek uzunluktan başlayarak göğüs, bacak, koltuk altı, genital bölge kıllarını kısaltabilirsin. hem daha doğal ve maskülen gözükür. tamamen kılsız biraz eski bir moda oldu artık. ;)
    İyi forumlar.

octeniskrup bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş