haltercilerimizin başarıları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mrgrowth tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    arkadaşlar malum şu sıralar belarusta avrupa halter şampiyonası var.sporcularımız ardı ardına madalyalar alıyorlar.ancak üzücü olan müsabakaları seyredemememiz.maalisef trt de hafta içinde meclis tv yi seyretmek zorunda kalıyoruz.gecenin 4 ünde falan banttdan yayınlıyorlar haltercilerimizi.futbol olsa canlı yayın olurdu mutlaka.şimdiye kadar kaç şampiyonluğumuz var futbolda?halter en zor sporlardan biri.emeklerine saygı göstermek lazım.trt yi arayıp durumdan dolayı duyduğumuz rahatsızlığı ilettik ama maalisef meclis tv yayınlamak zorundalarmış.herzaman söyler dururlar bu ülkede futboldan başka spor dallarıda var diye.hani o zaman.canlı canlı niye yaşatmıyorlar o heyecenı bize...izzet ince sakat sakat bu ülke için 200 kg ağırlığın altına girdi be..okadar kilo hata affetmez.küçük bir hatada adamı öldürür.biraz saygı ya ..biraz saygı..
    (not:hiçbir siyasi amaçla trt yi eleştirme düşüncesinde değilim.sadece bu konu canımı çok sıktı moralim bozuldu.sıkıntımı paylaşıyım dedim.)
    duygu ve düşünceleriniz...haltercilerimizi sizler nasıl buluyorsunuz arkadaşlar?weightlifter

2. salih61

salih61 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Ümmühan diye bayan bir halterciye rastlamıştım ben izlerken.87 kiloluk vücuduyla 170 kiloluk belarustan ve 93 kilouk rustan sonra 3. oldu.Birinci olup altın madalyayı alan rus sporcunun yanında antrenörleri tüm imkanlarla masaj yapıp ilgilenmişlerdi moral vermişlerdi.Fakat bizim sporcumuz sırası gelene kadar bir köşede oturup bekliyordu,yaptığı küçük bir taktik hatası yüzünden silkmede veya koparmada 3. lüğü kaçırmıştı galiba.Eh tüm bunlar ülkemizde halter sporuna ve sporcuya verilen değeri de ortaya koyuyor.Eminim daha fazla ilgi gösterilse aynı şartlar altında yarıştırılsa sporcularımız tüm altın madalyalarıda toplar.Ama keşkelerle avunmak da bir yere kadar...

3. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben TRT'yi siyasi açıdan da eleştiririm. Son derece kötü yönetilen,sadece spor değil bir çok konuda yetersiz bir kanallar grubu. Ödediğimiz bir çok fatura vs. şeyde TRT payı diye abuk sabuk bir pay var. Her yerden pay alıyorlarsa hakkını verecekler. Hesap sorma hakkımız var yani. Mevcut olanı düzeltmek yerine bir de arapça kanal açmışlar. Araplaştırma harekatı devam etmeli tabi!

Sayfayı Paylaş