Halsizlik ve uykusuzluk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iyi akşamlar bodye kilo vermek amaçlı başladım 6.günüm yemek programım verildi yapıyorum ama aşırı halsizlik oluyor bu olayı kahve ile çözerim dedim 3ü1arada tabiki içilmiyor 2si1arada kullancaktım hoca saf kahvemı içmemi söyledi içilmiyor çok acı bende kahveiçmekten vazgeçtim öyle devam edıyorum halsızım ve çok uykum var hemen uyuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :/

2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Daha yenısın onun yuzunden vücut sımdıye kadar hıc yorulmamıs bukadar yada uzun suredır hıc yorulmamıs . Zamanla duzelecek bısey umarım en kısa surede ıstedıgıne kavusursun .

3. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    EVet ama enazından uyku olmasa okul var derslere kafa yoramıyorum

4. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kendını bukadar yorma ozaman yavas yavas ılerle ben kıckbox uma ara verdım bır sure aksam yapıyorum 23de eve gelıyorum uyuyamıyorum bayadır gıttıgımden yorgunluk cokmuyor ustume . Yorgunluk cokmeyıncede uyku felan hıcbısey kalmıyor . Yemegıne dıkkat et sporunuda agır agır yap cok yorma kendını zamanla arttır koşu surenı dambılları vs .

5. brhmcr

brhmcr Guest

Buyuk iktimal az karbo aliyorsun. Kahve ile bir nebze o olmuyorsa yesil cay bir miktar uyarici etki yapar.

6. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    karbo yu pirinç lapası veya makarnadan alıyorum oda haşla,a okadar sabah 1dilimde ekmek kepek

7. brhmcr

brhmcr Guest

Zaten onlardan alman lazimda normalde alinan dan cok dusuk aldigin icin enerjin kalmiyordur.

Yesil cay, multivitamin haplari benim tavsiyem olur.

Cok iptal durumdayim dersen biliyorum yeni basladin ve normalde onermem ama bir nox urunu kullanabilirsin ( Cok da onermiyorum)

8. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yeşil çay önerini aldımda öbürküler sanmıyorum kullanmam yeşil çay + kahve yarından denemeye başlıcam

9. brhmcr

brhmcr Guest

ginseng iceren multivitaminler isine yarayabilir. Attarlarda da guarana ektresi var oda kullanilabilir.

Sayfayı Paylaş