halsizlik supplement önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mellon tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mellon

mellon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 2 yıldır her yıl 1 - 2 ay spora gitmişliğim var bunun dışında evde ara sıra çalıştım bu yıl 3 ay yazıldım üniversiteye gidincede aynı şekilde devam etmek istiyorum şuan 3 hafta gittim bölgesele geçtim günde 2 bölge çalışıyorum fakat bazı antremanlarda potansiyelim çok düşüyor fazla ağırlık altına girmek istemiyorum bazılarında ise çok enerjik gidiyorum beslenmeyle ile alakalımı bilmiyorum ama antremandan 1-2 saat önce makarna prinç vs dikkat ediyorum boy:1.90 kilo:79 hardline Glutamine kullansammı hem kilo alır hemde enerjik gidermiyim faydası olurmu biliyorum ilk 3 ay supplement kullanımı önermiyorsunuz ama ...

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ilk 3 ay v.s sorun değil ,kısaca şöyle ; her idmanda değil bazı günlerde oluyor anladığım kadarıyla oda gayet normal çünkü o günkü beslenmen,yorgunluğun v.s hepsi bunları tetikler.O yüzden birşey kullanmanı önermem,sadece beslenmeni düzenli hale getir gerisi kolay.

mellon bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş