Halsizlik , gazlanma vb.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve atahan224 tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    18 yaşımdayım 1 yıldır yapıyorum v.g yi protein tozuna 4-5 ay önce başladım şuan carnivor kullanıyorum buna ek olarak ultimate nutrition creatine monohydrate kullanıyorum bir kaç gün öncesine kadar birşeyim yoktu ama son zamanlarda midem fena gaz yapıyo ve ishal başladı bu sabah yine bişeyim yoktu ateşim çıktı uyuyunca hepsi halloluyo 1-2 saatliğine ama sonra tekrar başlıyo. Sebep olabileceğini düşündüğüm şeyler :
    1-) sabah ve antremandan sonra yoğurtla yulaf ezmesi yiyorum 1 er kase ve akşam yemeğindede genellikle yoğurt yerim gece yatmadan öncede süt içiyorum bunların gazlanmayla ilgisi olabileceğini düşündüm
    2-) günde 6 tane yumurta yiyosam 4 tanesinin akını yiyorum 2 tanesinin sarısı bu bende karaciğerimle ilgili bi sorun çıkartabilir mi ve endişelendiğim bi konu daha anneannem pankreas kanserine yakalanalı 6-7 ay oluyo ondan artan bi yemeği yemiştim kanserin bu yollarla bulaşmadığını biliyorum ama yinede kafamda soru işareti bıraktı
    3-) Ve sonuncusu antremanlarda baya ağır giriyorum son zamanlarda ve sonuç olarak gayet iyi bi gelişim yakaladım kilo alma hacim vs kolumun ölçüsü arttı vs. böyle ağır antremanlar duyduğuma göre insanı yorgun kılıyomuş ve bağışıklık sistemini antremandan sonraki belli bi zaman müddeti yorgun bırakıyomuş ve evet gerçektende antreman sonralarında ayakta durcak halim kalmaz genelde.
    Bilgisi olan yardımcı olabilir mi doktara gitmek istemiyorum çünkü tahminen 1 hafta gibi bi süreyle spora gitme diyecek :/

Sayfayı Paylaş