halsiz düşüyorum yardım lütfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Heskone tarafından 31 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Heskone

Heskone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    size bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.
    Şimdi ben 1buçuk aydır fitnessa gidiyorum ondan once 1bucuk 2 ayda evde dumbellarla mekik aleti ile filan egzersiz yapıyodum. geçen sene filanda bi kaç kez fitnessa gidip yarım bırakmışlığım var. Şimdi bütün gün dışarda oluyorum stajım var okulum var iyi beslenme gibi bi şansım olmuyor. Ve artık spor çıkışında yada spordayken halsiz düşüyorum hareketleri bazen yapamıyorum adam gibi. Supplment kullanıyım mı diye sorucaktım kilom:68 boy:1.77 yağ oranım:%14.5 protein,amino,yağ yakıcı yada başka birşey yardımcı olursanız sevinirim. tavsiye ediceğiniz suppelmentlerin markasınıda yazarsanız sevinirim.

2. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmeni yapamıcaksan bu spor'dan pek bişey beklememeni öneririm.Gainer alabilirsin içinde protein vs.. karbonhidrat falan bulunuyor ama dedigim gibi beslenmen için bi çözüm bul kendine bu işi yapıcaksan

Heskone bunu beğendi.
  3. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    yemeksiz supplement havasız balon gibidir

Heskone bunu beğendi.
  4. Heskone

Heskone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bende yemekleri önceden yapıp yanıma alıcam öyle devam edicem beslenmeme ama ek olarak ne alıyım sence bi yardımcı olur musun?

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Halsiz düşmek = Yetersiz beslenme veya antreman süresi fazla olabilir.

6. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım biraz kilo alman lazım yani karbonhidrat ve protein agırlıklı beslenmende yarar var şimdilik önerebilicegim gainer olabilir ileride amino asit bcaa glutamine ile destekleyebilirsin ama ilk 2 3 ay için önerebilicegim gainer

7. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    creatin dene

8. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Arkadaşlar iyi güzel suppelmentler kullanın demişsinizde adam dio yemek düzenimi sağlıyamıyorum.

1. suppelmentler yemek takviyesi olarak kullanılır yani sen istediğin kadar suppelment kullan düzgün beslenmedikten sonra paran çöpe gider

2.bu sporu oyuncak gibi kullanmanı önermem bi başlayığ bi bırakmak olmaz başladınmı tam başla

3.sırf çalışarak kas yapamazsın %30 çalış % 70 beslen sen şuana kadar ben hiç yememe dikkat etmedim sadece suppelment kullandım süper kas yaptım diyen birisini bulamazsın

Sayfayı Paylaş