halitmht 3 aylık çalışma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve halitmht tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. halitmht

halitmht Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar 3 ayıma girdim neredeyse bitecek. Beslenmeme dikkat ettim. Suplement olarak Optimum whey gold standart ve weider protein tozu kullandım. Yaş 17 kilo 61. Kilo almam lazım bunu farkındayım fakat fazla yemek yediğim zaman direk göbek bölgesinde yağlanma oluyor. Yorumlarınızı bekliyorum

Ekli Dosyalar:

2. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    O herkesin sorunu kilo almaya başladığında özellikle bulkta herşey göbekteki yağlanmayla başlıyor eğer kilo alıp kas kütlemi arttırmak istiyorum diyorsan yağlanıcaksın. Bulk yapıcaksın yani daha sonra hedef kilona geldiğinde definasyon yapıp kilo vericeksin yağ olarak ama kas kütleni koruycaksın fakat bunlar hep zamanla bence iyice araştırma yap

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş