HALIL MUTLU'ya tebrikler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Guest tarafından 23 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. Guest

Guest Guest

Bulgaristan'da düzenlenen Halter yarismasinda bir kez daha cok rahat bir sekilde altin madalya kazanan HALIL MUTLU kardesimi tebrik etmek istiyorum. Ilk kaldirislariyla rakiplerini geride birakmisti. Bu sefer 62 kilo katagorisinde yarismisti. Daha önceleri 57 kilo katagorilerinde yarisiyordu. Kuvvetin de artmanin oldugu kesin ama olimpiyatlar icin daha fazla kaldirmasi gerekir. Cünkü Dünya klasmaninda rakipleri günlük gida gibi steroidleri tüketiyor. Halil Mutluya 2008 olimpiyatlari icin Basarilar diliyorum.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Panzehir artik alistik keyfi yok :D

3. Guest

Guest Guest

avrupa sampiyonasinda keyfi yok ama Olimpiyatlarda keyif kat kat artiyor. Cünkü nerdeyse ayni degerlerde kaldirabilen halterciler var piyasada.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Onda haklisin tabii, simdi steorid kullaniliyor diyorsun, sence bizim bücürde kullanmismidir ? :)

5. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    [​IMG] resimdeki hatayı gördünüz mü? :p

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    herifler sikme mi yazmışlar benmi yanlış görüyorum 8) yoksa kör mü oldum

7. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Kesinlikle doğru görüyorsun. Ben ilk gördüğümde kopmuştum...

8. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Helaliyle yapsın kardeşler boşverin bence steroidi fln sonu süreyya ayhana benzemesin...

9. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    guzel soluosun da helaliyle de kalkmaz o kilolar nurcan taylanın surat nasıl steroidlerden ay yuzeyi gibi :!:

10. Guest

Guest Guest

Simdi ben size Halil Mutlu abimiz Steroid almamistir desem ve dogal gücünü kullaniyor dersem herhalde bir cogunun icinden S....... Len kelimesi cikacaktir. 61-65 kilo arasinda agirliga sahip bir insanin 170 kiloyu kaldirmasi hic normal degildir. Vede Olimpiyat sampiyonu olmak icin mutlaka Maddeler kullanilir. Halil abimiz de kullanmistir ama bunu elestiremeyiz. Cünkü O mindere o sahneye cikan her yarismaci kullanmistir. Eger halil abimiz kullanmamis olsaydi sanirim 100 kiloyu ancak kaldirabilirdi. Ama az almistir yada cok almistir onu bilemeyiz. belki rakipleri daha fazla madde kullandi ve yine halil abimizi gecemedi. isin gercek yüzünü bilemiyoruz ama bildigimiz tek sey varsa o da KUVVET SPORLARINDA DOPING KULLANIMI %99.5'dir.

Bayanlarin kullanmasini maaleshef elestiriyorum aslinda ama elimden bir sey gelmez. Keske sadece Oxandrolon ve Winstrol gibi maddeler kullanilsa da yüksek androjenik maddeler kullanilmamis olsa. Ama bunun önüne gecmek zor ve gecemezlerde.

MertSelcuk demiş ki:
    Helaliyle yapsın kardeşler boşverin bence steroidi fln sonu süreyya ayhana benzemesin...

Helaliyle calisiyor ve kazaniyor. Kesinlikle haksiz yere sampiyon olmuyor ama bu doping kullanmadi anlamina gelmez. Ama doping kullandi diye de haksiz yere sampiyon oldu anlamina da gelmez. Cünkü kullanmayan sporcu ve rakibi yok.
    Süreyya Ayhan doping kullaniminda bilincsizce yaklasimdan dolayi yakalandi da diyebiliriz yada Doping kullanimda sansiz di diyebiliriz. Bazen steroidleri zamanindan erken bitirmek gerekir. Mesela Testo Depot lar doping testlerine 3 ay kala kullanimi durdurulmalidir. testo propionatlar 10-15 gün kala durdurulmalidir. Bazen 2-3 gün daha injekte ediliyor ve daha sonra birakiliyor ve maaleshef doping tstlerinden kaliniyor. Bunun tam terside vardir. Bazilarida 3-8 gün gec birakmasina ragmen doping testlerinden saglam cikiyor.

11. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Aslında sorun ne bizim nede yabancı sporcularda temel sorun dünya sporcularında hiç kimse doping kullanmadan çıksa o zaman okey dicem fakat her oyunun bir kuralı var..
    Ya bu deve güdenir ya bu diyardan gidilir...

12. es es

es es Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    slm

halil mutlu nun ilaç almasi kismen bana mantikli geliyor beyler adamlar köpek gibi çalisiyo ve aldigi ilacin hakkini sonuna kadar veriyo ama daha spor geçmisi 2-3ay olan bi adamin hayvan gibi kür yapmasinin mantigi ne aslinda suc onun degil ona o kürü veren antrenörü olacak pzvng. in

Sayfayı Paylaş