Halil Degirmenci - Yas= 17, kilo kategorisi -67.5 (fransa bölge sampiyonuyum)

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve halil_37 tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    4 ayda demek
    seni canı gönülden tebrik ederim arkadaşım umarım daha büyük organizasyonlarda da bu başarıyı alırsın

2. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    evt hocam 4 ayda bu seviyeye geldim ve sifirdan basladim, daha oncesinde hiç bir spor yapmamistim. su an 5. ayin 2. haftasindayim. antrenmanlara durmadan devam. 6. ayda fransa geneli yapalicak bir organizasyon var, amacim 400 kilo kaldirmak toplamda (squat 140, bench 100, deadlift 160)... seneye gençler kategorisine geçecegim, orda rekor kirmak istiyomama bakalim, hayirlisi... destegin içn tesekkurler altaylar

3. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Bir Türk Dünyaya bedel kardeşim bunu unutma Allah yar ve yardımcın olsun.

4. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    Eyvallah hocam. Türkün gücünü göstermemiz lazim...

5. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    gerçekten gurur duydum... inşallah çok çok çok büyük başarılarınla da gururlanacağız... dostum kendine çok dikkat et kıskananlar birşey yapmasınlar :) devamında da başarılar dilerim... :)

6. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    Saolasin hocam, arada kiskananlar çikmiyor degil, en yakin çevremdekiler bile ilerde birakirsin sporu heveslenme felan diyorlar. bilmiyorlarki ben bu spora asik olmusum...

jimraynor bunu beğendi.
  7. 2pac

2pac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Halil tebrik ederim benımde yasım 18 boyum 1.85 kılom senle aynı 67 bi ara senın rekorları kırmayı denıycem haber verırım sana :))

8. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    rekorlar yenilendi haberin olsun :p squat 130 bench 100 deadlift 165 :D

9. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    power önemli ola nsenin yaptıgın ama sormadan edemeyecegim vücut ölcülerin bacak kol omuz vss kaç cm acaba ?

diyecek söz yok tebrikler basarılar

10. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    başarıların devamını diliyorum

11. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler Halil, başarılarının devamını dilerim.

halil_37 bunu beğendi.
  12. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikler Halil yola devam ..

halil_37 bunu beğendi.
  13. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
  14. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz

okaaan'ın mesajı hoşuma gitti bi o kadar da şaşırdım bende 16 yaşındayım
    (95 doğumluyum) ve 100 kilo ile çalışıyorum bildiğiniz setler çıkıyor 8-10 tekrarlık bu gerçekten gelecek vaad eden bir olay mı?
    Hatta bi arkadaşımın makinede bench giriyorsan kafadan 20 kg at lafı üzerine normal benche geçtim ve 1-2 haftada burada da 100kg ile çalışır hale geldim..
    Aç gözlülüğüm yüzünden 110 deniyorum ama nizami olmuyor o zaman.. :))

/////////////////////////////////////////////////////////////

Bu arada halil sende kusura bakma.. Başarılarının devamını diliyorum jayinde gençliğinde bölge şampiyonluğu vardı.. İnşallah onun gibi tırmanır gidersin mr olimpiyalara kadar..

15. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bu ağırlıkları bende kaldırmalıyım hatta bench 90 kaldırıyorum türkiyede biryere gelebilme şansım varmıdır :)

yaş 17

16. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim salonda atletizimci cocuklar var 132kg squat 110kg bench girebiliyor ve senlede yaşıtlar bek bi başarı goremedım ben belki fransa için olabilir :)

17. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    iyide yarışmacıya göre bence kaldırdığın kilolar az bizim salonda senle yaşı çocuk 90 kg basıyodu ama 1 sefer değil son sette gördüm max 6 yaptı şimdi görmüyorum ama çocuğu squat ve deadlift yaparken görmedim ama onlarıda yüksek yapar düşüncem

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:08 ----------

naptın sen o kadarda değil jayın 17 yaşındaki haliyle onun fotosuna bakarsan zaten arada ne kadar fark var görcen

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:11 ----------

bende başarı göremedim senle aynı fikirdeyim squatı elimle ben değilde omuza aldığımız yerde duran alet olsa bende girerim squatı okadar ama 60 kg girebiliyorum ama oda kendim kaldırıyorum elimle havaya omuzuma yükleyip tekrar havaya kaldırıp yere koyuyorum açıkca ben başarı filan göremedim sendeki imkanlar başkalarında olsa bence senden çok daha iyi dereceler alır

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:15 ----------

o squat için barı yukarda tutan alet bizdede olsa ben senden daha fazla girerim 100 kg squat çok rahat yapmışsın 110 kg nasıl kaçırdın anlamadım

18. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    1.si kesin bir ifade kullanmadım.. Jay gibi küçük yaştan başlayıp ilerlersin manasında yazdım, mr olympialara kadar fln..Bu illa da mr olympia olacak jay cutler gibi olacak demek değil..

2.si öyle demiş olsam bile 17 yaşında jay gibi olmaması ileride de olmayacağı anlamına gelmez.. İleriki yaşlarda başlayıp ömrünün yarısını bu işe adamış adamlara toz yutturanlarda var örneğin phil heath..

3.sü üslubunu hiç beğenmedim biraz daha yapıcı yorumlar yapmaya özen göster..

19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076

yanlıs bır anlasılma var sanırım burda halıl arkadasımız powerlıftıng sporu yapıyor vucut gelıstırmeyle pek bı alakası yok :)

20. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    powerlifting sporcusuysa hayli hayli durumu çok kötü biz vg ile bunları yapıyorsak bizi destekleyenler olsa nolur acaba philin geçmişine filan bakmadım ama benim düşüncem şöyledir kesin mi doğrumu bilemem sadece düşüncem ömrünün yarısında başladıysa steroid kullanmıştır çünkü adamın yarışma doping testi vb. sıkıntısı yok hep bulk gitmiştir sonra defineyle görmüştür işini ondan sonra yarışmalara katılmıştır fransa gibi büyük şehirde hemde destekleyen var elde ettiği dereceler çok kötü bence

Sayfayı Paylaş