Hakkımmı yeniyor :(

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sinancan3671998 tarafından 15 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sinancan3671998

sinancan3671998 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben o kadar çalısıyorum dikkat ediyorum supplemente param yetmiyo biriktiriyorum supplement alıyorum evde pilav et olmuyo dısarıya pilav et yemeye gidiyorum ama 1 çocuk çıkıyo benle aynı yaşta geliyo vuruyo primobonon testes. falan 6 ay sonra gelip benle spor muhabbeti yapmaya çalısıyor e bu kadar emek bosunamı gidiyor bizim emeklerimiz nereye gidiyor bu benim çok moralimi bozuyor 1.5 senedir salonun içinde terden ölceğim dakikaları bilirim adam geliyor ağır çalısmıyor birseyler yapıyor gidiyor ve suan benden daha define ve büyük haksızlık değilmi beyler

berkay7743 ve abseto bunu beğendi.
  2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Onun iç organları ölürken sen sporunu daha uzun süre yapacaksın. O eleman hasta/Sakat olunca sönecek kötü hale bürünecek sen olursan kısa sürede toparlayacaksın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

berkay7743 bunu beğendi.
  3. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    :D testosteronla mi? istersen doktorlara sor hayatinda 2-3 kere testo kürü yaptin diye vücuduna aman aman birsey olmuyor. EVET DOKTORA SORDUM! isi abartip 7-8 kür yaparsan anca o zaman birseyler olur. 2-3 testo kuruyle saglam beslenilirse 12-15 kg kas alinabilir.

4. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Sen küre girip doyuma ulaşan gördün mü? Kürü bırakıp fiziğini koruyan gördün mü? Boş konuşuyorsun.

berkay7743 bunu beğendi.
  5. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Bos konuşan sensin. 2-3 testo kürü ile yaptigin vucudu gayet guzel bir sekilde korursun. Bilmiyorsan ne diye konusuyorsun?

6. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Kürlü arkadaşlarım var koruyamadılar. Kendim asla küre girmem fakat şuan kürlü olduğuma inanıyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Guven_MCgrath

Guven_MCgrath Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kardeşim sen sporu sağlık için yapıyorsundur belki adam Pro olmak istiyor IFbb pro olmak istiyor nerden bileceksin hakkı yeniyormuş o adamın kendi tercihi kardeşim

8. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    E napalim senin arkadaslarin koruyamadiysa? Bilmedigin konularda konusma lutfen. 2-3 testo kurundeki kaslar korunur.

9. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bunun kürlü olup olmayla alakası yok yada steroidin vücuda verdiği/verebileceği zararlarla alakası yok.tamamen aynı şartlarda bile her zaman bizden daha iyi sonuçlar alanlar olacak,her zaman birileri bizden iyi olacak bu KESIN.olay sporu ne için yaptığınla ilgili.kendini birileriyle kıyaslamaya devam ettiğin sürece mutsuz olmak için her zaman bir şeyler bulacaksın.sporu daha iyi bir sen için yapmaya başla.nolursa olsun bir şekilde fiziksel/mental açıdan -büyük adımlarla yada minik adımlarla farketmez- ilerlemeye devam ettikçe kârdayız ve bütün mesele de bu.durmadan bir şekilde bir şeylerde gelişim;kovaladığımız şey bu olmalı.

hercules13, JunkieBot, berkay7743 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. M.B

M.B Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    İyi hoşta 2-3 kür yapıp bırakan varsa getir elini öperim

11. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Biz ondan mi bahsediyoruz ? Bagimlilik ayri konu.

12. M.B

M.B Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yıllar önce bir belgesel izlemiştim. Steroidi bırakamayan adamla muhabir röportaj yapıyordu. Muhabir sordu neden bırakmıyorsun . Adam şöyle cevap verdi : Neden bırakayım. Kendimi tanrı gibi hissediyorum. ( Bilmem anladın mı )

13. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    :D Bilmeden konustugun simdi belli oldu. Testosteron insani tanri gibi hissettirmez.

14. M.B

M.B Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim adamın ne demek istediğini anlamadın galiba . Steroidi bırakınca tüm vücudunu kaybedeceğinden korkuyordu. Sen takılmışsın hala testo diyosun.

15. Goodn

Goodn Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Asil sen anlamamissin konusuyorsun. Ben 2-3 testo kuruyle yapılan vucut korunur diyorum. Sen gitmis steroidleri birakamayan adamin sozunu getirmissin. Her steroid ayni mi? Onun kullandigi diger steroidler tanri gibi hissettiriyor onu. Bilmiyosan konusma.

16. Taibisi

Taibisi Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Vücudu daha iyi olsa ne olur daha iyi olmasa ne olur değişecek olan ne biri bunu bana söylesin. Kıyafetle daha mı iyi duracak varsın dursun.Bu hayatı yaşayan sizsiniz yaşayacak olacakta sizsiniz eğer derdin dışarıda fiziğinle iyi gözükmekse eğer sen de kullan.Başkalarının hayatlarına endeksli yaşamayı bırakmalısınız yap sporunu ye yemeğini vs. ne yapıyorsan kendin için yap kendin için yaşa yoksa karakterin sen farketmeden o yöne kaymış olur.(ay acaba bu hakkımda ne düşünüyor).Muhabbeti sırasında baktın kibirli ,egolu davranıyor bunu kendisine ilet olumlu yanıt alırsan ne ala baktın hala aynen devam ediyor kes muhabbeti bu kadar basit kafana takmaya değmez.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Nisan 2016 ---
    Bunlarla beraber ben de 3-3.5 sene oldu bu spora verdiğim emeğini döktüğüm teri tahmin bile edemezsin ilk zamanlar vücut geliştirme yaparken ben de bunları düşünürdüm kısa bir süre sonra işlerin farkına vardım ve hedeflerimi, bakış açımı değiştirdim.

17. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    9- Nazik ve Saygılı Olun :
    9.1. Uygunsuz, kırıcı bir dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınmalısınız. 2.ya da 3.şahıslara karşı hakaret, küfür, aşağılayıcı , kırıcı, dışlayıcı ifadeler kullanmak yasaktır.

//
    22.Üyelere polemik yaratacak nitelikte sataşmak
    //
    Konu dışı mesajlar yazmayınız,tartışma/polemiğe girmeyiniz.Uyarılar yapılmış ve gereken mesajlar silinmiştir.Devamı halinde gerekli üyeler cezalandırılacaktır.

Forum kurallarını okumak için TIKLAYINIZ.

berkay7743 bunu beğendi.
  18. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Şahsi düşüncem, ortada yenilen bir hak yok. Hepimizin genetik yapısı, çalışma şekilleri, maddi durumları farklı. Aynı amaçlarımız gibi. Evet belki senden daha az çalışıp senden daha iyi fiziğe sahip olabilir, bunu da steroidlerle yapabilir. Fakat bu bir tercih meselesi. Ortada yenilen bir hak yok. Olay şöyle olsaydı sana hak verebilirdim. Natural olarak hazırlanıp yarışmaya girdin ama seni geçen adam steroid kullanarak hakkını gasp etti. O zaman tamam haklısın. Fakat ortada öyle bir şey yok.

19. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    steroid konusunda seçim meselesi evet ama genetik farklı. Haksızlık demek olmaz böyle doğmuşuz yapcak birşey yok kendimizi sevmemek olmaz :D ama herkesin zayıf noktası vardır. (kimisi sporcu doğar her spora elverişli bir vücudu vardır. Kimisi sanatta iyidir. veya kimisi çok tipsizdir (bkz ben :D ) ) Yani en iyisi elimizden geldiği kadar çalışmak zaten azim hepsinden önemli :D

Sonsuzadogru bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş